Gunta Līdaka cieš avārijā

© Oksana Džadana/F64

Bijusī Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes locekle Gunta Līdaka pirmās nedēļas nogalē, kad veikalos bija aizliegts tirgot grādīgos dzērienus, cieta avārijā, kuru izraisīja dzērājšoferis, vēstīts Evijas Kalnbērzas materiālā "Dzērājšofera dēļ" cieš autoavārijā izdevumā "Privātā Dzīve".

6.decembra vakarā Līdaka kopā kopā ar draugu Andreju brauca no Rīgas centra uz mājām Mārupē. Valmieras ielā viņu automašīnas aizmugurē no labās puses ietriecās cits auto.

Gunta, kas sēdēja blakus šoferim, saņēma pamatīgu triecienu.

Šoferis bija alkohola reibumā un piedāvāja 50 eiro naudas banknoti, lai netiktu izsaukta policija. Taču uz notikuma vietu ieradās gan policija, gan ātrās palīdzības brigāde, kas Guntu nogādāja slimnīcā.

Lai gan pēc pusotras stundas Līdaka palaista mājās, avārija viņai rezultējusies ar šoku, sasitumu, spēcīgām galvassāpēm, paaugstinātu asinsspiedienu un nedēļu ilgu miera režīmu.

Slavenības

Šarmantais dziedātājs Intars Busulis viesojas raidījumā "Kad viņas satiekas". Sarunas laikā viņš ne tikai atklāj, vai mūziķa bērni arī grasās iet tēva pēdās profesijas izvēlē, bet arī dalās dažādos ikdienišķos ieteikumos, kā komunicēt ar sabiedrību.