\\Autori

Viktorija Gabrjuna

Vakar, 17:20
Pēc tam, kad pagājušajā nedēļā Ingmārs Līdaka tika atbrīvots no zoodārza valdes priekšsēdētāja amata, viņš paziņojis, ka labprāt atgrieztos zoodārzā, vēstīts Zanes Piļkas-Karaļevičas materiālā "Padzen no zooloģiskā dārza" izdevumā "Privātā Dzīve".
 
Vakar, 13:08
TV personība Anna Rozīte, viesojoties kanāla STV Pirmā! sarunu raidījumā "Starp mums runājot", uzsvēra, cik liela nozīme ir miegam viņas dzīvē.
 
Vakar, 12:09
Mūziķis, aktieris un radio dīdžejs Horens Stalbe Agneses Meieres materiālā "Starp divām pasaulēm" izdevumā "Ieva" atklājis, ka bērnībā vienaudži viņu nepieņēma.
 
Vakar, 11:30
Dīva un hokejista Kaspara Saulieša bijusī sieva Katrīne Sauliete sociālajos tīklos dalījusies ar atklātu ierakstu, kurā neslēpj, ka šobrīd viņai dzīvē nav tas vieglākais posms.
 
Vakar, 7:00
Gastroenteroloģe Jekaterina Pavlova paskaidroja, kāpēc apgalvojums, ka zupas ēšana ir laba gremošanai, nav nekas vairāk kā mīts, raksta "zdorove.clutch.ua".
 
26.feb
Kāda sociālā tīkla Facebook lietotāja parādījusi, ko ieraudzījusi Rīgā, ejot pa Ēveles ielu. Skats, pēc viņas teiktā, bijis pārsteidzošs.
 
26.feb
Hokeja vārtsargam Elvim Merzļikinam iejušanās NHL bijusi smaga un depresīva. Par to Intas Mengišas materiālā "NHL izgājis cauri īstai ellei" izdevumā "Kas Jauns" pastāstījusi sportista māte Sandra.
 
26.feb
Zanes dzīvesdrauga mamma pēc kāda semināra apmeklējuma Jelgavā par aptuveni 500 eiro iegādājusies iekārtu, kas ”spējot nogalināt vīrusus, mikrobus, pelējumu, cērmes un pat vienšūņus”, kā arī sola pat uzvarēt cīņā ar koronavīrusu, vēstīja raidījums "Bez Tabu".
 
26.feb
Uzņēmēja Marika ģederte sociālajā tīklā Facebook dalījusies ar pārdomām par notiekošo Rīgas lidostā. Viņa uzsver, ka Latvijas nacionālā aviokompābija "airBaltic" kļūst pasažieriem arvien nedraudzīgāka.
 
25.feb
Ilggadējā raidījuma "Bez tabu" vadītāja Evelīna Strazdiņa kļuvusi par māmiņu piekto reizi, vēstīts sociālajā tīklā Facebook.
 
25.feb
Vairāku Latvijas TV šovu dalībniece Jeļena Petrova pirms kāda laika piedzīvoja kritienu un guva smagu traumu, kas par sevi atgādina vēl šodien, vēstīts Gitas Vīksnes materiālā "Par milimetru no nāves" izdevumā "Privātā Dzīve".
 
25.feb
Nedēļas nogalē traģisks satiksmes negadījums noticis Iecavā, kur zem autobusa riteņiem gāja bojā pamatskolas audzēknis, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
25.feb
Skandalozā mūziķa Andra Kiviča sievu Lieni piemeklējušas likstas - par alimentu nemaksāšanu izsolē izlikts viņas dzīvoklis Pārdaugavā, vēstīts Vitas Zvaigznītes materiālā "Par alimentu nemaksāšanu izsola dzīvokli" izdevumā "Kas Jauns".
 
25.feb
Tv raidījumu un pasākumu vadītājs un bijušais basketbolists Renārs Zeltiņš sociālajā tīklā Instagram dalījies ar stāstu par kādu dabas parādību, ko piedzīvojis pirmo reizi mūžā.
 
25.feb
Pēc spraigas dziesmu cīņas latviešu mūziķis Edgars Kreilis iekļuvis Lietuvas ”The Voice” finālā. Jau 8. martā varēs vērot pirmo fināla kārtu, kurā Edgars cīnīsies par iespēju nokļūt tuvāk uzvarai, raksta "skaties.lv".
 
24.feb
Lelde Ceriņa, kura aizvadītā gada nogalē pasaulē laida meitiņu Adeli, sociālajā tīklā Instagram dalās ar pārdomām par savu un savas meitas bērnību.
 
24.feb
Bijusī ministre un viesnīcas "Hotel Roma" vadītāja Linda Mūrniece sociālajā vietnē "Facebook" publicējusi video, ko uzfilmējusi Vecpiebalgā.
 
24.feb
Daudzstāvu nama Rīgā, Ilūkstes ielā 12, iekšpagalmā žurkas gads uzņēmis straujus apgriezienus vārda vistiešākajā nozīmē. Gan dienu, gan nakti šeit pastaigājas visai kupls žurku pūlis, vēstīja raidījums "Bez Tabu".
 
24.feb
Latvijas vēstniecība Itālijā sociālajā tīklā Facebook informē, ka patlaban koronavīrusa izplatības dēļ vairākos reģionos un pilsētās Itālijā ir noteikta karantīna. Tas nozīmē, ka izbraukšana tiek stingri kontrolēta un pat ierobežota. Iespējams, šie ārkārtas pasākumi varētu skart arī virkni Latvijas iedzīvotāju, jo februāra nogale un marta sākums tradicionāli ir laiks, kad daudzi slēpotāji dodas uz Itāliju, lai baudītu ziemas priekus.
 
24.feb
TV šovu veidotājs Māris Ozoliņš tagad ir vizuāli mainījies - viņš ir kļuvis krietni slaidāks, vēstīts Ineses Mizovskas materiālā "Slimības dēļ krietni novājējis" izdevumā "Privātā Dzīve".
 
23.feb
Jau trīs mēnešus no gaļas, piena produktiem un olām pilnībā atteicies mūziķis vadītājs Markus Riva, raksta "skaties.lv".
 
23.feb
Sociālajā tīklā Facebook publicēts kāda Austrālijā dzīvojoša latvieša viedoklis par savu dzimteni.