\\Autori

Viktorija Gabrjuna

15:11
Mikroblogošanas vietnē Twitter publicēts video, kurā redzams, ka Rīgā, pie Latvijas Nacionālā teātra, pastaigājas stirna.
 
13:11
Meteorologs Toms Bricis sociālajā tīklā Facebook dalījies ar iespaidīgu video, kurā redzams zibens spēriens Krāslavā un tā nodarītais posts.
 
11:30
Ārsts un Lībanas goda konsuls Latvijā Hosams Abu Meri mikroblogošanas vietnē Twitter komentējis Libānas galvaspilsētā Beirūtā notikušo sprādzienu.
 
10:30
Pirmdien, 3. augustā, Dobeles pusē noticis traģisks negadījums, kurā gājis bojā kāds vieglā spēkrata šoferis, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
5:00
Žurnāliste un rīta ziņu raidījuma "900 sekundes" vadītāja Kristīne Garklāva, kura pazīstama arī kā aktīva dabas aizstāve, savā sociālās vietnes Instagram profilā publicējusi bildi, kurā viņu grūti atpazīt.
 
Vakar, 15:11
Smagu pēcpusdienu svētdien Jelgavā aizvadīja vairāki Rīgas ielas iedzīvotāji Jelgavā. Viņi kļuva par lieciniekiem kāda bērna kritienam no astotā stāva loga, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
Vakar, 14:30
Latvijas vēstnieces Itālijā Solvitas Āboltiņas bērni - dvīņi Anna un Artūrs šogad pabeidza vidusskolu. Anna savu diplomu saņēma Itālijā, vēstīts Margaritas Koržakovas materiālā "Āboltiņas meitas izlaidums pandēmijas skartajā Itālijā" izdevumā "Kas Jauns".
 
Vakar, 5:00
Saldus Dzīvnieku Patversmes pārstāvji neslēpa sašutumu par vedu, kā cilvēki mēģināja "tikt vaļā" no 11 maziem kaķēniem.
 
3.aug
Skaistumkonkursu dalībniece Diāna Kubasova, kura koronavīrusa Covid-19 pandēmijas laikā mitinās Bali, vietnē Instagram publicējusi burvīgu video, kurā parāda, kā norit viņas dzīve uz skaistās salas.
 
3.aug
Latvijas Ārstu biedrības viceprezidents, anesteziologs, reanimatologs Roberts Fūrmanis mikroblogošanas vietnē Twitter raksta, ka plānotās mājdzemdības atkal mirusi sieviete.
 
3.aug
Nolecot no Salu tilta Rīgā, dzīvību zaudējis kāds vīrietis, vēsta raidījums “Degpunktā”
 
1.aug
Dziedātājs Intars Busulis sociālajos tīklos dalījās ar atmiņām no bērnības - kā viņš pavadījis laiku kopā ar tēvu.
 
1.aug
Laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs stāsta, kāpēc šodien, 1.augustā, jo īpaša uzmanība jāpievērš laika apstākļiem.
 
1.aug
Rīdziniece Ginta devusies uz veikalu, lai iegādātos kartupeļus. Lai arī noskatījusi iepakojumu, uz kura norādīts, ka to svars ir 2,5 kg, nolēmusi to pārbaudīt un preci pārsvērt. Rezultāti likuši vilties – kartupeļi bijuši par 100 gramiem mazāk nekā norādīts uz iepakojuma, vēstīja raidījums "Bez Tabu".
 
1.aug
Ar ko tik mājas apstākļos nevar tīrīt zelta rotaslietas. Dzirdēts par zobu pastu, sodu, ožamo spirtu un galu galā parastu ūdeni. Taču, kā izrādās, zelta rotaslietas varot tīrīt ar alu.
 
31.jūl
Rīgā, Purvciemā, vīrietis ar cirvi dzinies pakaļ nepazīstamai 11 gadus vecai meitenei, draudot viņu nogalināt, vēstīja raidījums "Bez Tabu".
 
31.jūl
Asu izjūtu meklētāji ar ūdens motocikliem vizinājušies Daugavas akvatorijā un pamanījušies iebraukt aizliegtā zonā, un izpeldēt cauri “Rīgas HES” slūžām. Pārkāpēju notveršanai tika piesaistīt drošības dienesta pārstāvji un policisti, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
31.jūl
Kāda autovadītāja pasttāstījusi par kāda "Jelgavas autobusu parka" šofera neadekvātu uzvedību uz ceļa.
 
31.jūl
Dziedātāja Samanta Tīna vietnē Instagram dalījusies ar personīgu atziņu.
 
31.jūl
Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcija "cert.lv" brīdina neuzķerties uz viltus paziņojumiem, kas tiek izplatīti sociālajā vietnē "Facebook".
 
31.jūl
Lai gan mūziķis Valters Frīdenbergs aizsaulē devās 2018.gada oktobrī, joprojām ir neskaidrs, kur atrodas viņa pīšļi, vēstīts vēstīts Ulda Landmaņa, Jura Vaidakova materiālā "Frīdenberga mantojums beidzot sadalīts" izdevumā "Kas Jauns".
 
30.jūl
Grupas "Otra puse" solists, sociālajos tīklos publicējot romantiskas bildes ar savu gados jaunāko mīļoto sievieti, vedina domāt, ka drīz gaidāmas kāzas, vēstīts Anastasijas Kuzminovas, Evijas Kalnbērzas materiālā "Vai gaidāmas kāzas" izdevumā "Privātā Dzīve".