\\Autori

Viktorija Gabrjuna

12:09
Dokumentālā filmā par psihisko veselību, kas tika demonstrēta BBC, britu princis Viljams sarunā ar futbolistu Marvinu Sordelu pastāstīja, cik ļoti viņu ietekmējusi mammas - princeses Diānas - nāve un kāds bija skaistākais brīdis viņa dzīvē.
 
11:30
Pēc ārkārtējās situācijas beigām štata vietu Nacionālajā teātrī zaudējis aktieris Jānis Skanis. Kā viņš pats atklāj, bijis Nacionālā teātra aktieris kopš 1975.gada, vēstīts Evijas Kalnbērzas materiālā "Turpmāk bez Skaņa un Dumpja" izdevumā "Privātā Dzīve".
 
9:30
Krievijas virusuloģe Nadežda Žolobaka atklājusi, ka jaunā koronavīrusa gadījumā pacienti sāk ārstēties ar medikamentiem, kurus lieto saaukstēšanās gadījumā, taču Covid-19 gadījumā to kategoriski nedrīkst darīt, raksta "topnews.ru".
 
9:30
TV dīva Kristīne Garklāva, kas ikdienā aizraujas ar dabas pētniecību un fotogrāfēšanu, vietnē Instagram dalījusies ar kādu svarīgu atgādinājumu visiem, kas, tāpat kā viņa, iecienījuši pastaigas mežā.
 
7:00
Nesen šogad pirmo reizi laimēts SuperBingo, kopējai laimesta summai sasniedzot 176 408,77 eiro, informē "latloto.lv".
 
Vakar, 17:30
TV personību pāris Lelde un Aivis Ceriņi pirmdien atzīmē kāzu jubileju.
 
Vakar, 15:29
Ceturtdien jelgavnieki, kas pastaigājās gar Loka maģistrāles daudzdzīvokļu ēkām, 23. namam gāja ar līkumu. Viens no balkoniem bija atdalījies un karājās gaisā, vējam nikni purinot metāla konstrukcijas, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
Vakar, 14:30
TV raidījumu un pasākumu vadītāja Anna Rozīte vietnē Instagram atklājusi, ka vinai izdevies uzveikt nopietnu atkarību.
 
Vakar, 13:11
Galvaspilsētas policisti nesen devās talkā bezpajumtniecei, kura netika ārā no kāda Rīgas centra nama bēniņiem, jo jumta telpas ārdurvīs bija aizskrūvētas, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
Vakar, 12:48
Pakistānas pasažieru lidmašīnas "Airbus A320" katastrofā, tai piektdien nogāžoties valsts dienvidu pilsētas Karāči dzīvojamā rajonā, ir gājuši bojā 97 cilvēki, tostarp, slavenā paksitāniešu izcelsmes modele Zara Abida, raksta ārvalstu mediji.
 
Vakar, 11:30
Japāņu izcelsmes dziedātāja Alise Haijima Maijas Rozītes-Krištopanes raidījumā "Personība" pārsteidza ar atklāsmi par Latvijā pieejamajiem suši.
 
Vakar, 9:30
Dziedātāja Laima Vaikule, kas pandēmijas laiku aizvada savās mājās Jūrmalā, atklāj, ka regulāri sazvanās ar draugiem, vēstīts Jura Vaidakova materiālā "Laima Vaikule: "Šis ir laiks, kad gribas klusēt!"" izdevumā "Kas Jauns".
 
Vakar, 7:00
Zinātnieki no Izraēlas demosntrējuši sejas masku aizsardzībai pret jauno koronavīrusu, kuru ēšanas laikā var nenovilkt, raksta ārvalstu mediji.
 
24.mai
Patlabn Bali dzīvojošā modele Diāna Kubasova vietnē Instagram atklājusi, kad viņa plāno atgriezties Latvijā.
 
22.mai
Gaišā dienas laikā netālu no Mūkusalas apļa notriekts kāds pusmūža vecuma kungs, kas pa gājēju pārēju šķērsoja ceļu braucošas automašīnas priekšā. Spēkrata šoferis pēc sadursmes ar vīrieti pat neapstājās un aiztraucās nezināmā virzienā, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
22.mai
Likumsargi apstiprinājuši, ka ”Mercedes” vieglā spēkrata šoferis, kas trešdien izraisīja avāriju Ķengaragā un pakļāva briesmām vairākus cilvēkus, pie automašīnas stūres sēdies alkohola reibumā, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
22.mai
Dziedātāja Laima Vaikule neslēpj, ka Covid-19 izraisītās pandēmijas dēļ viņai nepavisam nav noskaņojuma dziedāt, vēstīts Jura Vaidakova materiālā "Laima Vaikule: "Šis ir laiks, kad gribas klusēt!"" izdevumā "Kas Jauns".
 
21.mai
Ar lielu prieku Stradiņa slimnīcas kardiologi šonedēļ atvadījās no pacientes Rasmas Nicmanes. Viņas jaunā, transplantētā sirds pukst lieliski un sieviete atkal var atgriezties dzīvē, vēstīts Aija Kincas materiālā "Rasma ar jauno sirdi dodas mājās" LTV Panorāmā.
 
21.mai
TV raidījumu vadītājs Aivis Ceriņš mirkoblogošanas vietnē twitter pavēstījis, ka viņam Jūrmalas pašvaldības policijai bija jāraksta paskaidrojums un būs jāapmaksā arī sods.
 
21.mai
Covid-19 krīze nav žēlojusi teju nevienu nozari, arī tūrisma un viesmīlības nozare dabūja pamatīgu sitienu. Kamēr gan valdības vīri, gan nozares pārstāvji kaļ plānus, kā glābt kafejnīcas un restorānus, mēs, parastie iedzīvotāji, varam palīdzēt jau tagad.
 
21.mai
Ar betona atlūzām pilna gulta, un viss vienos putekļos – tā izskatījās kādas pensionāres guļamistaba pēc tam, kad ēkas sienā Bultu un Prūšu ielas krustojumā šodien ietriecās trolejbuss, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
21.mai
Ejot garām slavenā komponista Aleksandra Kublinska kapavietai I Meža kapos Rīgā, var redzēt, ka tā aizaugusi ar zāli un pieminekļa vietā ir egļu zari, vēstīts Zanes Piļkas-Karaļevičas materiālā "Komponista kaps pamests un nekopts" izdevumā "Privātā Dzīve".