\\Autori

Viktorija Gabrjuna

9:20
Operdziedātājas Annas Ņetrebko sociālajos tīklos publicētajs video no Jaungada pasākuma tika pamanīts arī latviešu dziedātājs Intars Busulis. Lai gan sākotnēji Intars sacīja, ka Jauno gadu sagaidījis mājās, pēcāk atklājis, ka tomēr samelojis, vēstīts Anastasijas Kuzminovas materiālā "Busulis noklusēja, ka līksmojis Maskavā" izdevumā "Privātā Dzīve".
 
7:25
Lai gan dziedātaja Linda Leen novērtē sevī spēju piecelties no katra kritiena, Ievas Brokas materiālā "Kā naktstauriņš uz gaismu" izdevumā "OK!" viņa atklāj, ka ir bijusi ļoti tuvu tam punktam, kad grib nebūt.
 
16.jan
Pica ir gardums, kuram daudzi nespēj turēties pretī, taču tā īstā, klasiskā pica nepavisam neietilpst veselīga dzīvesveida rāmjos. Drīzāk jāsaka - neietilpa.
 
15.jan
72 gadu vecumā Krieivijā miris popuārā bērnu žurnāla "Ералаш" veidotājs Boriss Gračevskis. To RBC pastāstīja Krievijas Ebreju kopienu federācijas Sabiedriskās padomes priekšsēdētājs Boruhs Gorins. Pēc viņa teiktā, nāves cēlonis bija koronavīrusa infekcija.
 
14.jan
Meteorologu prognozes liecina, ka Latvijā ne tikai gaidāms sals, bet arī iespējami spēcīgi nokrišņi sniega veidā.
 
14.jan
Pāris dienas pirms gadu mijas rīdziniekus pārsteidza pasaulsslavenās operdīvas Annas Ņetrebko viesošanās Latvijas galvaspilsētā, vēstīts Anastasijas Kuzminovas materiālā "Operdziedātāja atpūtusies Vecrīgā" izdevumā "Privātā Dzīve".
 
13.jan
Viens no iemesliem, kāpēc dziedātāja Linda Leen tik reti sniedz intervijas, ir jautājumi par privāto dzīvi. Tieši jautājums par atklātību viņai licis aizdomāties par atteikšanos no savas profesijas, vēstīts Ievas Brokas materiālā "Kā naktstauriņš uz gaismu" izdevumā "OK!".
 
13.jan
31.decembra vakarā latviešu hokejists Guntis Galviņš ceļā uz Latviju izraisīja avāriju. Avārija notika Lietuvā, Paņevežas apkārtnē, raksta portāls "15min.lt".
 
13.jan
Jau kopš pagājušā gada krīze ir kādreizējās TV3 laika ziņu moderatores un "StarFM" balss Maijas Rozītes-Krištopanes un uzņēmēja Kaspara Krištopana laulībā, vēstīts Martas Martinsones materiālā "Krīze Maijas Rozītes-Krištopanes laulībā" izdevumā "Kas Jauns".
 
12.jan
Skaistumkopšanas nozares speciālisti Latvijā nonākuši neapskaužamā situācijā. Cits pēc cita manikīra meistari, frizieri un citi nozares profesionāli izmanto soctīklus, lai pateiktu valdības ministriem, ka vēlas strādāt. Tā kāda friziere no Rīgas raksta, ka neredz, kur ir valsts sniegtās atbalsta programmas krīzes laikā.
 
12.jan
Pēc tam, ka nu jau bijusī veselības ministre Ilze Viņķele tika atstādināta no amata, Edgara Orlova materiālā "Esmu ārprātīgi nogurusi!" izdevumā "Privātā Dzīve" Viņķele atklāj, ko grasās darīt tuvākajā nākotnē.
 
11.jan
Pazīstamais Latvijas pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs sociālajos tīklos pavēstījis, ka viņa veiktais Covid-19 tests ir pozitīvs.
 
11.jan
Japāņu izcelsmies dziedātāja Alise Haijima sociālajos tīklos pavēstījusi priecīgu ziņu dziedātāja Laura Reinika faniem.
 
11.jan
Meteorologs Toms Bricis pavēstījis, ka šonedēļ Latvijā gaidāms bargs sals.
 
11.jan
Profesors Anatolijs Danilāns aptuveni mēnesi slimnīcā cīnījās ar Covid-19. Slimības smagāko posmu Danilāns ir jau pārvarējis un tagad atklāj, kāda, pēc viņa domām, bija panākumu atslēga cīņā ar bīstamo vīrusu, vēstīts Intas Mengišas materiālā "Profesors jau mēnesi slimnīcā cīnās ar Covid-19" izdevumā "Kas Jauns".
 
11.jan
Kā zināms, decembra nogalē tika īstenots Baltijas valstu kopīgais repatriācijas reiss no Latvijas uz Apvienoto Karalisti un no Apvienotās Karalistes uz Latviju. Kāda sieviete, vēršoties "Sūdzību dēlī" (raidījums "Bez Tabu"), neslēpa sašutumu par reisa biļetes cenām.
 
8.jan
Fani interneta vietnē sacēla trauksmi par mūziķa Marka Rivas publicēto video, kurā viņš ir kopā ar dziedātāju Samantu Tīnu.
 
8.jan
Laikā, kad par dzīvību Stradiņa slimnīcā cīnījās mūziķis un Latvijas Radio raidījumu vadītājs Gvido Linga, tajā pašā laikā tur smagā stāvoklī atradās vēl viena Latvijas Radio balss - Ivonna Markelova, kuras dzīvība izdzisa 28.decembra rītā, vēstīts Ievas Valteres materiālā "Pēkšņi aiziet iemīļotā radiobalss" izdevumā "Kas Jauns".
 
8.jan
Kāda sociālā tīkla Facebook lietotāja dalījusies ar stāstu par piedzīvoto vietējā veikalā -vinai nācās palīdzēt pensionētai kundzei tikt pie zeķubiksēm, jo valstī noteikto Covid-19 ierobežojumu dēļ sieviete nav varējusi tās iegādāties.
 
7.jan
Pēc tam, kad Ministru prezidents izteica neuzticību Veselības ministrei Ilzei Viņķelei, par šo tematu izteicās laikam katrs otrais Latvijas iedzīvotājs. Viedokļi, protams, paredzami - 1. jā, Kariņa lēmums bija pareizs, 2. man vienalga, 3. nē, premjers rīkojās nepareizi. Es parakstos zem viedokļa Nr.3.
 
7.jan
Sociālajā tīklā Facebook popularitāti guvis kādas rīdzinieces Ilzes ieraksts. Sieviete, kas ikdienā strādājusi par frizieri, bet valstī noteikto ierobežojumu dēļ to vairs darīt nevar, uzrunā Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu, Veselības Inspekciju un Ekonomikas ministriju.
 
6.jan
Meteorologs Toms Bricis atklāj, ka tieši pirms 18 gadiem Latvija piedzīvoja aukstāko rītu šajā gadsimtā.