Tad jau visi diktori un moderatori būs slimi.,Nebūs kam lasīt ziņas jo ir ļoti lipīgs vīrus un zināms ka diktoriem nav jāliek maskas ,jo nevar saprast ko viņi runā.
Pilnigi piekrītu, ja jau COVID-19 ir saslimusi Ramona, tad jau visi kolēģi ir kontaktpersonas..Rīta PAnorāmu var slēgt un kā tad ar pārējiem kolēģiem ar ko tikusies Latvijas Televīzijā???
Komentāri: LTV laika ziņu meitene: Esmu Covid-19 pozitīva!
Būtu patīkami pārsteigts, ja arī mani vismaz uz nedēļu kopā ar Ramonu izolētu viņas dzīvoklī.
Un ko tad Jūs ar Ramonu darītu ? Vai Jūs viņai seksuāli uzmāktos jeb lasītu viens otram romantisku dzeju ?
Jauna meiča pieveiks visus vīrusus un glūnošus večus.
Nudien, īpaši stulba izvēle.
Jā kurš gan nebūtu priecīgs!:))
Par ko priecīgs - par Covid 19 jeb par Ramonas sabiedrību ?
Par Ramonu, par Ramonu..! :)
Nekā traģiska neredzu ,katrs var saslimt ,nav jau uz mūžu viņai tas covid19
hm..cik zināms ,tad viņai nevis Covid-19 ,bet Vasermaņa reakcija pozitīva.
Tad jau visi diktori un moderatori būs slimi.,Nebūs kam lasīt ziņas jo ir ļoti lipīgs vīrus un zināms ka diktoriem nav jāliek maskas ,jo nevar saprast ko viņi runā.
Pilnigi piekrītu, ja jau COVID-19 ir saslimusi Ramona, tad jau visi kolēģi ir kontaktpersonas..Rīta PAnorāmu var slēgt un kā tad ar pārējiem kolēģiem ar ko tikusies Latvijas Televīzijā???
Komentēt