Basketbolists Armands Šķēle gatavojas izdot autobiogrāfiju

© Gatis Gierts/F64 Photo Agency

Ar jaunumiem klajā nācis latviešu basketbolists Armands Šķēle, kurš plāno drīzumā sabiedrību iepazīstināt ar autobiogrāfisku izdevumu.

Sportists savā Instagram publicējis grāmatas vāku, norādot, ka drīzumā klajā nāks grāmata "Starp dzīvi un basketbolu".

Basketbolista fani pauž nepacietību un vēlas zināt, kad būs iespējams iegādāties A. Šķēles grāmatu.

A. Šķēle ir bijušais latviešu basketbolists, spēlēja aizsarga pozīcijā, bijis Latvijas basketbola izlases dalībnieks. Pēdējā komanda, ko pārstāvējis ir Latvijas basketbola līgas klubs Rīgas VEF. Latvijas izlasē debitējis 2002. gadā.

Slavenības

Ceļojumu šovā “Četri uz koferiem” Ķīnas brauciena trešā sērija ir restorānu īpašnieka Andra Rūmīša pārziņā. Viņš nolēmis pārējiem - dziedātājai Katrīnai Gupalo, komiķim un pasākumu vadītājam Rūdolfam Kugrēnam un dziedātājai Inetai Rudzītei - parādīt labāko, ko Makao spēj piedāvāt, tāpēc ir ieplānojis aizraujošu, bet intensīvu dienu.

Svarīgākais