VIDEO: Renārs Zeltiņš, sveicot meitu dzimšanas dienā, dalās ar amizantiem kadriem

© f64.lv, Ģirts Ozoliņš

Radījumu un pasākumu vadītājs Renārs Zeltiņš savā sociālo mediju kontā Instagram, sveica savu meitu dzimšanas dienā.

Zeltiņš publicēja amzinatu video, kurā ir redzams kopā ar savu meitu, izmantojot dažādus efektus. Abi iejutās dažādos smieklīgos tēlos.

Ar šo video Renārs sveica savu meitiņu trīs gadu jubilejā. Novēlot viņai tikai to labāko.

"Lai tava dzirksts vienmēr jož pa dzīvesprieka prēriju, lai tavi smiekli allaž šļūc lejā no varavīksnes un lai tava Mīlestība apsedz naida muklājus! Nekad nekad nepārstāj dauzīties un jokoties, lai cik liela taptu!"

Instagram lietotāji atzinīgi novērtēja tēva un meitas attiecības. Pozitīvo video trīs stundu laikā paspējaja noskaitīties vairāk nekā 12 tūkstoši Instagram lietotāji. Sekotāji atzina, ka šis video ir uzlabojusi viņu dienu.

Jau iepriekš vēstīts, ka pirms trim gadiem Renārs un viņa sieva Ieva kļuva par vecākiem meitiņai Emmai. Pirms pāris dienām Zeltiņš jau Instagram dalījās ar sirsnīgu ierakstu, kuru veltīja meitai, viņas piedzimšanai. "Šķiet tepat tepat bija 2017.gada novembris, kad kopā ar rīta gaiļiem izdzirdēju daiļāko soprānu dzīvē un pēcāk manu padzīvojušo radītājpirkstu satvēra miniatūri brangs tvēriens.''

Slavenības

Šarmantais dziedātājs Intars Busulis viesojas raidījumā "Kad viņas satiekas". Sarunas laikā viņš ne tikai atklāj, vai mūziķa bērni arī grasās iet tēva pēdās profesijas izvēlē, bet arī dalās dažādos ikdienišķos ieteikumos, kā komunicēt ar sabiedrību.