Rebeka Koha pirmo reizi parāda savu lielo ģimeni

© Ekrānšāviņš no Instagram

Bijusī Latvijas svarcēlaja Rebeka Koha sociālajā tīklā Instagram publicēja bildi, kurā redzama kopā ar savu lielo ģimeni.

Ģimenes fotogrāfijā redzams Rebekas vīrs, viņas vecāki, māsa un suns.

Kā var spriest pēc foto redzamās noskaņas un Rebekas komentāra, ģimene svinējusi valsts svētkus.

"Ģimenes vakariņas Latvijas 102. dzimšanas dienā," rakstīja Koha.

Novembra sākumā vēstījām, ka Koha kopā ar savu vīru, diska metēju Moazu Muhamedu Ibrahimu ieradusies Latvijā.

Jau vēstīts, ka augusta sākumā Latvijas svarcēlāja Rebeka Koha noslēdza sportistes karjeru. "Svarcēlāja atklāja, ka pārceltās olimpiskās spēles arī viņai likušas pārdomāt tālāko dzīves ceļu. Mēs pilnībā respektējam un pieņemam Rebekas lēmumu, sakot viņai paldies par šiem septiņiem gadiem, ko viņa pavadīja Latvijas Olimpiskajā vienībā," atklāja "Latvijas Olimpiskās vienības vadītājs Einars Fogelis.

Rebekas treneris, bijušais svarcēlājs Viktors Ščerbatihs atklāja, ka savu lēmumu Rebeka pamatoja ar veselības problēmām. Piesauca decembrī gūto ceļgala traumu, kas sportistei radīja grūtības. "Viņa teica: "Esmu nogurusi no sāpēm, kas mani moka". Staigāt viņa varot, bet, veicot vingrinājumus, jūtot sāpes," izteicās Ščerbatihs.

Rebeka oficiāli reģistrējusi laulību ar Moazu Mohamedu Ibrahimu.

Slavenības

Šarmantais dziedātājs Intars Busulis viesojas raidījumā "Kad viņas satiekas". Sarunas laikā viņš ne tikai atklāj, vai mūziķa bērni arī grasās iet tēva pēdās profesijas izvēlē, bet arī dalās dažādos ikdienišķos ieteikumos, kā komunicēt ar sabiedrību.