VIDEO: Muceniece Krievijas TV runā latviešu valodā

© Ekrānšāviņš no video

Latviešu izcelsmes aktrise Agate Mucienece, kas dzīvo Krievijā, Maskavā, piedaloties slavenajā Ivana Urganta sarunu šovā, demonstrēja prasmi runāt latviski.

Agate kļuva raidījuma viešņu saistībā ar jaunas filmas iznākšanu, kurā viņai ir viena no galvenajām lomām.

Taču šovā tika apsriests arī fakts, ka Agate ir dzimusi un augusi Latvijā. Urgants palūdza Agatei pateikt kaut ko latviski, un viņa sacīja: "Man ir ļoti patīkami būt šeit".

Vēlāk gan Urgants sagribēja, lai Muceniece ar viņu runā krievu valodā, bet ar latvisku akcentu. Tas gan Agatei neizdevās pārāk labi.

Jau iepriekš vēstīts par Agates dzīvi Maskavā. Tā, piemēram, ziņots, ka neslēpa sašutumu un izbrīnu par ieejas maksu tualetē vienā no lielākajiem Maskavas tirdzniecības centriem.

"Draugi, vai jūs zinājāt, ka tualetes apmeklējums tirdzniecības centrā maksā 100 rubļus (1.10 eiro)? Es esmu šokēta! 100 rubļi, lai pačurātu," izteicās Muceniece.

Slavenības

Andris un Liene Kiviči bieži nonāk sabiedrības redzes lokā. Diemžēl visbiežāk tieši dažādu nepatīkamu notikumu dēļ. Šoreiz sabiedrībā sašutuma vētru izsaukusi Kiviču vieglprātīgā, varētu pat teikt, nolaidīgā un bezatbildīgā attieksme pret saviem mājdzīvniekiem.

Svarīgākais