Bejonses asistents pozē Kašera radītā cepurē

© F64, Kaspars Krafts

Multimākslinieks Kaspars Blūmanis - Blūms jeb Kašers dalījies ar fotogrāfiju, kurā viņa radītajā cepurē pozē pasaulslavenās dziedātājas Bejonses Noulzas (Beyonce) asistents un viņas meitas Blue Ivy stilists Manuels Mendezs.

Kašers dalījies ar šīm fotogrāfijām gan savā Instagram, gan Facebook profilā, nespējot noslēt savu prieku. Pie Bejonses asistenta ievietotās bildes ir neskaitāmi komentāri, kurā tiek slavēts cepures dizains.

Pats mākslinieks raksta: "Dažreiz sapnis ir tuvāk nekā tev šķiet! "

Ekrānšāviņš no instagram.com

Tomēr cerība par iespējamo sadarbību ar pasaules līmeņa slavenību un Kašera elku Bejonsi izskanējusi jau iepriekš. Viesojoties Maijas Rozītes-Krištopanes raidījumā "Personība", Kašers atklāja, ka viņa sapnis ir izveidot cepuri dziedātājai Bejonsei. Pēc tam viņam uzrakstījusi kāda sieviete, kurai ir Bejonses stilista kontakti.

Kašers par iespējamo sadarbību ar pasaulslaveno dziedātāju atklāja jau šā gada jūnijā. Mākslinieks esot priecīgs par faktu vien, ka Bejonse iepazīstas ar viņa piedāvājumu: "Dzīvē viss ir iespējams. Nebeidziet tiekties uz sapņiem!"

Slavenības

Kāds amerikānis, kurš sociālajos tīklos izteica draudus dziedātājai Teilorei Sviftai, tika aizturēts īsi pirms viņas koncerta Vācijas pilsētā Gelzenkirhenē un tiks turēts apcietinājumā, līdz beigsies viņas koncerti Vācijā, ceturtdien paziņoja policija.

Svarīgākais