Zeltiņš un "Olas" izdod jaunu dziesmu par sociālo tīklu atkarībām

© F64, Lauris Aizupietis

Latvijas repa duets "Olas" (Žanis un Reiks) un pašmāju šovmenis, TV seja un pasākumu vadītājs Renārs Zeltiņš kopā izdevuši dziesmu.

Renārs Zeltiņš ar repa duetu “Olas” šodien prezentējuši jaunu dziesmu “Glāsti” ar vēstījumu par sociālo tīklu atkarībām.

Klipu iesāk Zeltiņš ar vārdiem: “Dāmas un kungi! Mani sauc Renārs Zeltiņš. Izslēdziet, lūdzu, savus sasodītos telefonus un izbaudiet šovu.” Klipā redzams arī bijušais Valsts prezidents Raimonds Vējonis, kā arī dažādi sociālo tīklu vidē slaveni cilvēki, piemēram, brazīliešu izcelsmes influenceris Felipe un Tik Tok popilārās “Latvian Sisters”.

Ekrānšāviņš no youtube.com

Grupa “Olas” izveidojusies jau pirms vairākiem gadiem. Kaut gan sākotnēji paredzēts kā humora projekts, tomēr tas strauji ieguva lielu popularitāti. 2015. gada vasarā “Olas” sadarbībā ar TV raidījumu vadītāju Renāru Zeltiņu klajā laida hitu “Prezidents”.

Slavenības

Megana Mārkla un princis Harijs tik tikko bija paziņojuši, ka strādā pie jauna "Netflix" projekta, kad internetā izcēlās skandāls. Tas, protams, ir saistīts ar karalisko ģimeni. Nelielā nākamā dokumentālā seriāla tīzerī Harijs atklāja sava vecākā brāļa rīcību, kas Meganu vienkārši noveda līdz histērijai, ziņo "Express".

Svarīgākais