Zeltiņš un "Olas" izdod jaunu dziesmu par sociālo tīklu atkarībām

© F64, Lauris Aizupietis

Latvijas repa duets "Olas" (Žanis un Reiks) un pašmāju šovmenis, TV seja un pasākumu vadītājs Renārs Zeltiņš kopā izdevuši dziesmu.

Renārs Zeltiņš ar repa duetu “Olas” šodien prezentējuši jaunu dziesmu “Glāsti” ar vēstījumu par sociālo tīklu atkarībām.

Klipu iesāk Zeltiņš ar vārdiem: “Dāmas un kungi! Mani sauc Renārs Zeltiņš. Izslēdziet, lūdzu, savus sasodītos telefonus un izbaudiet šovu.” Klipā redzams arī bijušais Valsts prezidents Raimonds Vējonis, kā arī dažādi sociālo tīklu vidē slaveni cilvēki, piemēram, brazīliešu izcelsmes influenceris Felipe un Tik Tok popilārās “Latvian Sisters”.

Ekrānšāviņš no youtube.com

Grupa “Olas” izveidojusies jau pirms vairākiem gadiem. Kaut gan sākotnēji paredzēts kā humora projekts, tomēr tas strauji ieguva lielu popularitāti. 2015. gada vasarā “Olas” sadarbībā ar TV raidījumu vadītāju Renāru Zeltiņu klajā laida hitu “Prezidents”.

Slavenības

Baudot vasaru, raidījuma "Kad viņas satiekas" vadītājas dodas uz Jūrmalu ciemos pie Laimas Vaikules viņas mājās. Sarunas laikā dziedātāja dalās pārdomās par to, kas viņas dziedājumu padara tik īpašu. Tāpat Laima neslēpj – jaunībā viņa nemaz nav vēlējusies savu nākotni saistīt ar mūziku.

Svarīgākais