FOTO! Kā Zinību dienu sagaidījušas slavenību atvases

© Ekrānuzņēmums no Instagram

Lai arī Covid-19 pamainījis svētku norisi vairākās izglītības iestādēs Latvijā, Zinību dienu neviens nav atcēlis un pacilātā noskaņojumā uz skolu devušies arī pazīstamu cilvēku atvases.

Lepnie vecāki dalījušies ar ģimenes kopbildēm, atzīmējot 1. septembri kā jaunā mācībā gada sākumu.

Katrs savā Instagram kontā kopbildi ar meitām ievietojusi gan influencere Katrīne Sauliete, gan viņas bijušais vīrs hokejists Kaspars Saulietis.

View this post on Instagram

A post shared by Katrīne Sauliete (@queen_kachinja) on

Katrīne vēl, lai meitām šis mācību gads izdodas.

View this post on Instagram

A post shared by Kaspars Saulietis (@sauljukas91) on

"Mazās māsiņas pirmais 1.septembris lielajā skolā! Citādāka pieredze kā līdz šim, bet pagaidām atsauksmes ļoti pozitīvas un pirmo "kārtīgo" skolas dienu abas gaida ar nepacietību! Tad jau redzēsim, ko teiks pēc mēneša vai diviem, bet dzirdot to, cik bagātīga ir skolas piedāvātā gan klašu, gan ārpusklašu nodarbību programma, domāju, ka viss būs vairāk kā labi! Sveicieni visiem Zinību dienā!" lepna par savu meitu skolas gaitām ir mūziķa Andra Kiviča bijusī sieva Madara.

View this post on Instagram

A post shared by ������ � (@madara.kivica) on

Sveicienu 1. spetembrī ar savām puikām sūta arī latviešu dziedātāja Antra Stafecka, kura publicēja bildi no automašīnas, ģimenei dodoties ceļā uz skolu.

View this post on Instagram

A post shared by Antra Stafecka (@antra_stafecka) on

"Visiem foršie sveicieni 1.septembrī! Lai bērniem labas atzīmes, vecākiem stipri nervi un lai skolotājiem, audzinātājiem nezūd gribasspēks! Uz mūsu visu pleciem jau atkal liela atbildība! Lai mums visiem viss forši! Lai stipra un laba veselība! Sargājam sevi un savus mīļos," vēl Antra.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā

Svarīgākais