Adriana Miglāne atklāti stāsta par savām dzemdībām

© Ģirts Ozoliņš/F64

Dziedātaja, šova "X Faktors" pirmās sezonas fināliste Adriana Miglāne, kas nesen kļuvusi par māmiņu savai pirmajai atvasei, vietnē Instagram pastāstījusi, kādas bija viņas dzemdības.

Video Miglāne pateicās visiem par vēstulēm, laba vēlējumiem un atbalstu, kā arī komentēja savu dzemdību pieredzi.

"Īsumā - dzemdības bija ļoti skaistas, es biju gaidījusi kaut ko trakāku, bet, protams, tas ir kā kurai meitenei.

Es esmu ļoti priecīga un laimīga par savām dzemdībām. (..) Tagad aprodam ar jauno dzīves posmu ar celšanos naktīs un visu pārējo, bet, protams, tas viss pieder pie lietas. Tāda sajūta, ka drīz mācēšu darīt visu ar vienu roku, piemēram, uztaisīt kafiju," atklāj Adriana.

Runājot par pēcdzemdību periodu, Adriana neslēpj, ka bieži vien vēlas paraudāt, taču tās vairāk ir prieka asaras, skatoties uz savu mazuli.

Kā vēstījām iepriekš, par to, ka viņa kļuvusi par māmiņu, Adriana pastāstīja Instagram.

"Šodien es ieraudzīju savu laimi, prieku, mīlestību un vienkārši visu manu pasauli! Es nespēju noticēt, ka esam beidzot satikušies. Mūsu vislielākā Dieva dāvana. Mīlam tevi tik ļoti," rakstīja Adriana.

Slavenības

Andris un Liene Kiviči bieži nonāk sabiedrības redzes lokā. Diemžēl visbiežāk tieši dažādu nepatīkamu notikumu dēļ. Šoreiz sabiedrībā sašutuma vētru izsaukusi Kiviču vieglprātīgā, varētu pat teikt, nolaidīgā un bezatbildīgā attieksme pret saviem mājdzīvniekiem.

Svarīgākais