Kiviča pastāsta, kā viņai klājas pēc dzemdībām

© Ekrānuzņēmums no Instagram/Liene Kiviča

Liene Kiviča sociālajā vietnē Instagram publicējusi dzīvespriecīgus kadrus no ģimenes kopīgās pastaigas un atklājusi, kāda šobrīd jūtas pēc dzemdībām.

Jau vēstīts, ka 6. jūlijā pasaulē nāca Lienes un Andra meita Mia.

"Dodamies pastaigā. Atkarībā no pašsajūtas, garas vai īsākas pastaigas (tieši pastaigas, nevis ratu izstumšana dārzā vai uz balkona) svaigā gaisā, labs prāts un mīlestība, mīļās māmiņas, ir labākie sabiedrotie, lai ātrāk atgūtu formu un spēkus. Tā kā ar sportošanu vēl jāpagaida, jo ar to nedrīkst steigties un forsēt, ļaujot ķermenim un arī prātam atgūties, vieglas un regulāras pastaigas ir labākais, ar ko sākt. Galu galā - mazais cilvēciņš ir prioritāte, tāpēc sevi jāsaudzē bērniņa dēļ. Turklāt tas, kā mēs pašas jūtamies, tiešā veidā ietekmē mazulīti,"' raksta jaunā māmiņa.
View this post on Instagram

A post shared by Liene Kiviča ��� (@lienekivica) on

Jau vēstīts, ka nesen Andris un Liene devās atpūsties uz Jūrmalu kopā ar meitu un šo atpūtu iemūžināja fotogrāfijās. Fotogrāfijās redzams gan pāris kopā ar mazulīti ratos, gan arī Andris, kas tur rokās jaundzimušo meitiņu.

"Ļoooti dārgs un mīļš sainītis," foto komentēja Kivičs.

Slavenības

Kāds amerikānis, kurš sociālajos tīklos izteica draudus dziedātājai Teilorei Sviftai, tika aizturēts īsi pirms viņas koncerta Vācijas pilsētā Gelzenkirhenē un tiks turēts apcietinājumā, līdz beigsies viņas koncerti Vācijā, ceturtdien paziņoja policija.

Svarīgākais