Sandis Kiops devies atpūsties uz Itāliju

© Ekrānšāviņš no instagram

Kā liecina informācija sociālajā tīklā facebook, tad mūziķis Sandis Kiops devies atpūsties uz Bari, Itālijā.

"Manas vārda dienas svinību otrā puse noritēja un turpinās jau Itālijas lielpilsētā Bari," tā pie foto, kuros Sandis redzams kopā ar mīļoto sievieti Dainu raksta pats mākslinieks.

‘"Itālijā nekas neliecināja, ka te būtu noticis tas, par ko mums vēstīja mediji. Te nestaigāja katra trešā sieviete ar melnu lakatu, bet tieši pretēji - cilvēku ielās, krogos, klubiņos bija daudz vairāk, nekā iepriekšējos gadus un tusiņi gāja vaļā pilnā sparā," sarunā ar portālu "skaties.lv" norādījis S.Kiops.

Šī gada martā jau vēstījām, ka Latvijas slavenais ceļotāju pāris Sandis Kiops un Daina Laukmane koronavīrusa izplatības laikā izmanto iespēju vieglāk rezervēt viesnīcas un biļetes nākamajiem braucieniem.

Tāpat viņš rosināja ļaudis paskatīties uz koronavīrusa radīto ažiotāžu no pozitīvās puses. "Varbūt pat kritīsies cenas aviobiļetēm. Ja man tagad gadītos izdevīgs piedāvājums lidot uz Ķīnu vai Itāliju, es to noteikti pieņemtu. Vispār jau Itālijā un Ķīnā koronavīrusa karantīna ir tikai konkrētos valsts rajonos," piebilst Kiops.

Slavenības

Šarmantais dziedātājs Intars Busulis viesojas raidījumā "Kad viņas satiekas". Sarunas laikā viņš ne tikai atklāj, vai mūziķa bērni arī grasās iet tēva pēdās profesijas izvēlē, bet arī dalās dažādos ikdienišķos ieteikumos, kā komunicēt ar sabiedrību.