Hosams Abu Meri lepojas un parāda, ko paveikusi sieva

© Romāns Kokšarovs/F64 Photo Agency

Ārsts un Lībanas goda konsuls Latvijā Hosams Abu Meri veltījis atzinīgus vārdus savai sievai Lindai.

Kā sociālajā tīklā instagram raksta Hosams, tad viņš ļoti lepojas ar sievu un viņas "zaļajiem pirkstiņiem". "Šogad izveidotajā dobē puķes zied kā trakas. Covid-19 laikā vislabāk un drošāk laiku pavadīt ar saviem mīļākajiem un vistuvākajiem cilvēkiem, un vēl labāk, ja to dara ārā un svaigā gaisā! Lai visiem krāsaina un ziedoša nedēļa!
Paldies Linda Abu Meri," raksta ārsts.

Viņš arī publicējis foto, kuros redzams, ka dobēs uzziedējušas rozes, lilijas, un citas tur iestādītās puķes.

View this post on Instagram

A post shared by Hosam Abu Meri (@hosamabumeri) on

Jau vēstīts, ka pirms aptuveni nedēļas viņš arī informēja, ka kopā ar sievu atpūties Vecpiebalgas novadā. "Ar sievu pabijām Skalbes muzejā, pie bišu saimniekiem Aivara un Ilonas Radziņiem nobaudījām medus vīnu un citus bišu sastrādātos labumus. Protams, apskatījām Vecpiebalgas leģendārās ūdensrozes. Dienas izskaņu pavadījām pie Alauksta ezera - ar neiztrūkstoši atsvaidzinošu peldi. Liels paldies mūsu draugiem par viesmīlīgo un sirsnīgo uzņemšanu Ellai un Dainim Andersoniem un Hugo Duksim, un citiem labajiem cilvēkiem, kurus šodien satikām. Vecpiebalga ir vieta, kur vienmēr gribas atgriezties!" norāda H.Abu Meri.

Slavenības

Šarmantais dziedātājs Intars Busulis viesojas raidījumā "Kad viņas satiekas". Sarunas laikā viņš ne tikai atklāj, vai mūziķa bērni arī grasās iet tēva pēdās profesijas izvēlē, bet arī dalās dažādos ikdienišķos ieteikumos, kā komunicēt ar sabiedrību.