Žagars filmējas amerikāņu producētā "Netflix" seriālā

© Oksana Džadana/F64 Photo Agency

Dailes teātra jaunais vadītājs un aktieris Juris Žagars atklājis, ka vasarā viņam neatliekot daudz laika atpūtai, jo ir iesaistīts vairākos projektos, vēstīts Martas Martinsones materiālā "Esmu profesionālisma sektants" izdevumā "Kas Jauns".

Kā norāda Žagars, viņam vasarā atpūsties īsti nesanākot. Šobrīd aktieris filmējoties pašmāju TV seriālā "Bezvēsts pazudušās", bet jau drīzumā cer atgriezties pie filmēšanās arī pasaules mēroga seriālā.

"Un brīvās dienas man tagad vēl arī jātaupa - tiklīdz būs iespējams, došos uz Spāniju, lai turpinātu filmēties amerikāņu producētā Netflix seriālā," atklāj Žagars.

Viņš neslēpj, ka vienas no retajām pāris brīvajām dienām bijušas Līgo svētkos, kuras viņš kopā ar dēliem pavadījis, laivojot un makšķerējot Padedzes upē.

Slavenības

Šarmantais dziedātājs Intars Busulis viesojas raidījumā "Kad viņas satiekas". Sarunas laikā viņš ne tikai atklāj, vai mūziķa bērni arī grasās iet tēva pēdās profesijas izvēlē, bet arī dalās dažādos ikdienišķos ieteikumos, kā komunicēt ar sabiedrību.