\\Autori

Baiba Puriņa

8:45
Tūlīt jau pavasaris, kad visapkārt ar jaunu sparu uzvirmo krāsas. Un īpaši dāmām šajā laikā gribas kļūt spilgtākām un košākām. Krāsas ieplūst garderobē, matos un arī uz nagiem. Lifehacks.lv nolēma veikt eksperimentu - vai tiešām ar lūpu krāsas palīdzību iespējams panākt nagu lakas efektu? Galu galā - šāds triks ievērojami palielinātu mūsu krāsu izvēli, neiztērējot bagātību.
 
Vakar, 8:45
Pavasaris straujiem soļiem tuvojas un tas ir īstais laiks, lai uz palodzēm diedzētu sēklas dārzam vai ērtākai garšaugu ieguvei saviem kulinārajiem veikumiem un arīdzan veselības uzlabošanai. Un diedzēt jau varam jebko. Ja vēl nezini ar ko sākt un, kā pieķerties vai vēlies izmēģināt ko jaunu- "Goodfull" ir apkopojis neparastus veidus, kā diedzēt sēklas, kas ir draudzīgi videi un palīdzēs tev šo procesu padarīt ērtāku.
 
27.feb
Kāda sieviete sociālajā vietnē Facebook dalījusies ar ierakstu, kurā izsaka pateicību glābējiem, palīdzot viņas mazajam dēlam.
 
27.feb
Lielbritānijā kāds tēvs nolēmis glabāt saldētavā sniega piku pēc tam, kad no ziņām uzzinājis, ka 10 gadus glabāta sniega bumba pārdota par 15 000 mārciņām, vēsta "The Sun".
 
27.feb
Aktieris Kērks Duglass vienmēr esot bijis slavens ar savu nesavtīgo dabu un arī pēc nāves viņš ir rīkojies dāsni, novēlot savus miljonus labdarībai, vēsta "Mirror".
 
27.feb
Ir sācies Lielā gavēņa laiks, kad daudzi izvēlas atteikties no gaļas produktiem. Nav nozīmes vai tas ir reliģisku apsvērumu dēļ, vai vienkārši ir vēlme mainīt uzturu, būtiski ir saprast, kas notiek, kad izslēdzam kādu pārtikas grupu no savas ēdienkartes. Portāls "The List" atklāj, kā atteikšanās no gaļas produktiem ietekmē mūsu veselību.
 
26.feb
Dziedātāja, kura daudzus gadus pēc sava hita "Mercy" panākumiem bija nozudusi no muzikālās skatuves, retā soctīklu ierakstā atklājusi, ka reiz tikusi sazāļota, izvarota un turēta gūstā.
 
26.feb
No šodienas sākas Lielais gavēnis, kas ilgs līdz pat 9. aprīlim. Ticīgajiem tas ir laiks, kad sagatavoties Lieldienām, bet ko gavēnis nozīmē un kā to pareizi ievērot? "Lifehacks" centās rast skaidrību.
 
25.feb
Šogad bukmeikeru prognozes liecina, ka vislielākās iespējas uzvarēt Eirovīzijā ir mūsu kaimiņvalsts Lietuvas pārstāvjiem.
 
25.feb
ASV leģendārā basketbolista Kobes Braienta sieva Vanesa Braienta ir iesniegusi tiesā prasību pret helikoptera īpašniekiem, ar kuru bojā gāja viņas vīrs un 13 gadus vecā meita Džianna, vēsta raidoranizācija BBC.
 
25.feb
Daudzas ikdienā it kā pašsaprotamas lietas mēdz mums patiesībā kaitēt. Diez vai aizdomājamies, cik patiesībā kaitīgas ir vannas putas un, ka švamme, ar ko mazgājam traukus patiesībā sevī slēpj baktēriju "karaļvalsti". "Brightside" apkopojis vispārpieņemtus sieviešu ieradumus, no kuriem būtu jāatbrīvojas.
 
24.feb
Vietnē "Flightradar" novērots, ka sestdien, 22. februārī lidsabiedrības "airBaltic" lidmašīna, kura no Rīgas devās uz Palangu, veikusi savādus manevrus virs Zemgales un tad atgriezusies lidostā Rīga.
 
24.feb
Kafija ir viens no populārākajiem dzērieniem pasaulē. Daudzi profesionāļi uzskata, ka šis dzēriens ir arī veselīgs, taču ir veidi, kā kafiju padarīt "superveselīgu".
 
23.feb
Izrādās, ka slavenā ļaundara Džokera lomā, par kuru jau divi aktieri saņēmuši "Oskara" balvas, varēja būt slavenais amerikāņu aktieris Leonardo Di Kaprio, raksta "Brightside".
 
23.feb
Latvijā parasti darba diena sākas jau pulksten 8.00 vai 9.00, taču Oksfordas zinātnieks pamatojis, kāpēc darba dienai nevajadzētu sākties ātrāk par pulksten 10.00, raksta portāls "Brightside".
 
23.feb
Pasaulslavenā mūziķa Ozija Osborna sievu Šāronu Osbornu pierasts jau gadiem redzēt ar vienu un to pašu matu sakārtojumu. Tagad Šārona pārsteigusi ne tikai fanus, bet arī vīru ar ievērojamām vizuālajām pārvērtībām, "E!".
 
23.feb
Elizabete II noteikusi, ka Harijs un Megana vairs nedrīkst izmantot vārdu "karalisks" (royal) savam zīmolam, vēsta "Mirror".
 
23.feb
Donalds Tramps ar saviem skarbajiem izteikumiem nežēlo nevienu. ASV prezidents pamanījies veltīt neglaimojošus vārdus arī nupat "Oskaru" ieguvušajam aktierim Bredam Pitam, vēsta "E!".
 
23.feb
Dagmāra Tērnere savas operācijas laikā spēlēja vijoli, lai ārsti spētu pārliecināties, ka operācija neietekmē viņas roku kustības, vēsta CNN.
 
22.feb
Princis Harijs nepatīkami pārsteidzis savus fanus, Saseksas hercogu Instagram profilā publicējot video, kurā redzama viņa "sarakste" ar pasaulslaveno mūziķi Džonu Bon Džovi, vēsta "Daily Star".
 
22.feb
Vispārpieņemts ir fakts, ka cilvēkiem jāguļ aptuveni 7 līdz 8 stundas. Taču izrādās, ka arī mūsu horoskopa zīme nosaka, cik tad stundas ieteicams gulēt, raksta "The Sun".
 
22.feb
Kāda daudzdzīvokļu nama iedzīvotājus pārsteigusi kaimiņu atstātā zīmīte par bezvadu internetu.