\\Autori

Baiba Puriņa

8:45
Maize latviešiem ir svēta. Pret to izturamies ar lielu cienību un tas izpaužas arī dažādos paradumos jau no sendienām, piemēram, nobučot zemē nokritušu maizi. Taču maizi var izmantot arī praktiskākos nolūkos, ne tikai ēšanai. "Bright Side" nosaucis veidus, kā vēl maizi var pielietot virtuvē, mūsu ķermenim un pat veselībai.
 
Vakar, 19:00
Kur nu vēl labāki apstākļi astroloģiskām analīzēm, pareģojumiem un pat dažādām "pesteļošanām", kad visi esam nedaudz apjukuši jaunā koronavīrusa pandēmijas radītajā jūklī? Kam taisnība? Kam ticēt? Vai vispār ticēt?
 
Vakar, 12:33
Rakstniece Dace Rukšāne sociālajā vietnē "Twitter" dalījusies ar ierakstu, kurā pauž bažas par piedalīšanos publiskā pasākumā Covid-19 dēļ. Komentāros šis ieraksts izpelnījies viedokļu "vētru".
 
Vakar, 8:45
Mūsdienās, kā vēl nekad, cilvēki seko līdzi savam uzturam un tā kvalitātei. Kāpēc to mazināt, ēdot labus un veselīgus produktus nepareizi? Tomātus, zemenes, gurķus un citus vērtīgs produktus īstenībā jāēd tā, lai izceltu to veselīgās īpašības, norāda "Bright Side".
 
24.mai
Princis Viljams un Keita Midltone veikuši ievērojamas izmaiņas savos oficiālajos sociālo vietņu profilos, vēsta "E! News".
 
24.mai
Kamēr 33 gadus vecā Olsena un 50 gadus vecais Olivers Sarkozī nav publiski komentējuši šķiršanās iemeslus, avots medijam "E! News" atklājis, ka abu starpā valdījušas nesaskaņas jautājumā par bērniem.
 
24.mai
Televīzijas kanāla STV Pirmā! raidījumā "Starp mums runājot" populārā modes māksliniece un gleznotāja Elita Patmalniece nosaukusi trīs lietas, no kurām baidoties.
 
24.mai
Miegs ir svarīgs ne tikai veselībai, bet arī mūsu omai nākamajā dienā. Dažreiz vakariņās apēstais var būt iemesls tam vai naktī gulēsim rāmi un mierīgi, vai mūsu miegs būs saraustīts.
 
24.mai
ASV Virdžīnijas veterinārās medicīnas koledža attālināti sveica 2020 gada absolventus tiešsaistes ceremonijā, taču šis gads bija īpašs ne tikai pandēmijas radīto apstākļu dēļ, bet arī tāpēc, ka pirmo reizi absolventu vidū iekļauts suns, vēsta CNN.
 
23.mai
Pasaulslavenā amerikāņu sarunu šovu vadītāja un veidotāja Opra Vinfrija sociālajā bilžu vietnē Instagram publicējusi video, kurā sajūsminās par milzīgu kāpostgalvu, ko viņai izdevies izaudzēt karantīnas laikā.
 
23.mai
Holivudas aktrise Andželīna Džolija jau atkārtoti aizliegusi savam bijušajam vīram, aktierim Bredam Pitam iepazīstināt meitu Šailo ar savām draudzenēm, vēsta ""Mirror".
 
23.mai
Interesantu ainu novērojis kāds liepājnieks, kuram izdevies pilsētā fiksēt neparastu kadru.
 
23.mai
Jau aiz stūra ir vasara, kad dzīvi gribas nedaudz krāsaināku un bezrūpīgāku. Limonādes, sulas, ūdens pudeles ar korķiem ir neatņemamas pikniku un ikdienas sastāvdaļas. Kad gardais saturs iztukšots, jāatbrīvojas no atkritumiem. Bet kādēļ gan tiem neļaut otrreizēju dzīvi? Piemēram, no plastmasas korķīšiem varot vienkāršā veidā uztaisīt krūžu paliktni. Nolēmām izmēģināt.
 
22.mai
Protams, novecošanās procesi ir nenovēršami, taču tos var palēnināt. Piemēram, ikdienā lietojot šos dzērienus, kuriem piemīt veselīgas īpašības.
 
21.mai
Holivudas zvaigznes Džūda Lova sieva Fīlipa Koana ir bērniņa gaidībās, vēsta "E! News".
 
21.mai
Šodien zinātne ir pieņēmusi, ka mūsu prāts ietekmē arī fizisko veselību. Prāts un ķermenis ir saistīti un pārsteidzoši, cik daudz dažādus procesus tie savstarpēji ietekmē. Balstoties uz dažādiem pētījumiem, uzskaitījām 6 trikus, kas var palīdzēt "apmānīt" sevi un uzlabot ikdienu.
 
20.mai
Tūlīt, tūlīt jau atkal mūs priecēšot siltāks laiks- tā vismaz sola meteorologi. Lai vasaras sākums nav jāsagaida ar puņķiem un klepu, atbrīvojies no kļūdainiem ieradumiem, kas veicina saaukstēšanos. "Brigtside" apgalvo, ka izvairoties no tiem, noteikti saglabāsi labu veselību.
 
19.mai
Ar skumju vēsti sociālajā vietnē "Facebook" dalījusies atpūtas vieta "Buki", kuras teritorijā dzīvojošais zebrēns miris apmeklētāju nevērības dēļ.
 
19.mai
Lai cik garda un veselīga ir maltīte, tā var zaudēt savas vērtīgās īpašības, ja to atkārtoti silda mikroviļņu krāsnī. Dažreiz tas var beigties arī ar saindēšanos. Šos astoņus veselīgos produktus nav ieteicams atkārtoti sildīt, lai izvairītos no saindēšanās riska.
 
18.mai
Mandeles ir tik veselīgas, ka var pat izglābt mūsu dzīvību. Apkopojām 5 pārmaiņas, ko piedzīvos organisms, ja ik dienas ēdīsi mandeles.
 
17.mai
Medmāsa, kura nedēļām ilgi atradās komā pēc tam, kad viņai tika konstatēta saslimšana ar jauno koronavīrusu, saņēmusi neticami dāsnu dāvanu no pasaulslavenā mūziķa Roda Stjuarta, vēsta BBC.
 
17.mai
Izrādās, ka horoskopa zīme var liecināt par mūsu piedzīvojumu kāri. Šo trīs horoskopa zīmju pārstāvji esot īsti piedzīvojumu meklētāji, vēsta "yourtango.com".