Katrīne Sauliete atklāj, ka jaunais draugs nav viņas tipāžs

© Lauris Aizupietis/F64

Hokejista Kaspara Saulieša bijusī sieva Katrīne Sauliete Lauras Saulītes raidījumā "Generation Famous" stāsta par to, kā iepazinusies ar jauno draugu - pilotu Pēteri Vasiļevski.

Katrīne oficiāli laulību ar vīru - hokejistu Kasparu Saulieti - šķīra pērnā gada nogalē, savukārt ar Pēteri viņa pirmo reizi satikās maijā.

Kā izrādās, abus "savedusi" kopā kāda paziņa.

Atceroties pirmo randiņu, Katrīnai ir pozitīvas emocijas.

"Mēs skatījāmies viens otram acīs un - kaut kas notiek [..] Tu saproti, ka tu negribi iet mājās, un viņš negrib iet mājās," stāsta Saulieti, uzsverot, ka abiem klikšķis bijis uzreiz.

Katrīne gan atzīst, ka viņai vienmēr patikuši sportiskie puiši, bet Pēteris ir "vairāk uz zolīdo pusi", un tas vispār neesot viņas tipāža cilvēks. Lai gan iepriekš ar tādiem vīriešiem Katrīne nav satikusies, Pēteris viņai iepaticies uzreiz un tagad viņa atzīst - ir iemīlējusies, visu laiku staro un smaida.

Slavenības

Andris un Liene Kiviči bieži nonāk sabiedrības redzes lokā. Diemžēl visbiežāk tieši dažādu nepatīkamu notikumu dēļ. Šoreiz sabiedrībā sašutuma vētru izsaukusi Kiviču vieglprātīgā, varētu pat teikt, nolaidīgā un bezatbildīgā attieksme pret saviem mājdzīvniekiem.

Svarīgākais