Par šķiršanos paziņo par skaistāko fitnesa pāri dēvētie Valdmaņi

© Ekrānšāviņš no instagram

Ar sociālo tīklu palīdzību par savu šķiršanos plašāku publiku informējis fitnesa aprindās populārais Valdmaņu pāris.

"Mūsu pēdējā kopbilde. Esam izlēmuši iet katrs savu ceļu šajā dzīvē, esam šķīrušies kā draugi un turpmāk saglabāsim labas attiecības. Paldies visiem, kas investēja savu laiku sekojot mūsu gaitām un mūsu kopīgajiem ceļojumiem," teikts Jutas un Ginta Valdmaņu publikācijā sociālajā tīklā instagram.

"Mūsu attiecības bija patiesas un mīlestība bija īsta. Daudz iemācījāmies viens no otra un burtiski izaugām kopā. Negaidiet drāmu vai jebkādas citas negācijas no šīs šķiršanās, mūsu šķiršanās ir mierpilna un bez liekas drāmas. Lūgums gan mūsu draugiem, gan citiem respektēt mūsu lēmumu un neuzbāsties ar jautājumiem un vēstulēm. Neviena šķiršanās nav viegla, tāpēc cieniet mūs un mēs cienīsim Jūs," norāda fitnesa jomas pārstāvji.

Jau vēstīts, ka plašāku popularitāti pāris ieguva pēc tam, kad sociālajos tīklos ne vien aktīvi publicēja foto no treniņiem, bet arī skaistajiem ceļojumiem, kur abi devušies.

Slavenības

Kādreiz tik populārais radio dīdžejs Ēriks Loks beidzamajos gados meklējis visdažādāko darbu, taču vienmēr saņēmis atteikumus. Beidzot Ēriks ticis pie darba.

Svarīgākais