Latviešu basketbolistes sieva gadadienā publicē īpašu foto

© Ekrānšāviņš no instagram

Latviešu basketbolistes Sabīnes Niedolas dzīvesbiedre Andžela Tisdeila abu dāmu precību gadadienā publicējusi mīļu foto.

Aizvadītajā nedēļas nogalē Andžela sociālajā tīklā instagram publicējusi ne vien apsveikumu gadadienā, kuru papildinājusi ar sirds simbolu, bet arī foto, kurā redzama gaidībās esošā Sabīne un viņas dzīvesbiedre, turot rokās mazuļu rāpulīti. Komentētāji ierakstu papildinājuši ar apsveikumiem abām dāmām.
View this post on Instagram

A post shared by Angela Tisdale (@angela.tisdale) on

Jau vēstīts, ka pirms vairāk nekā gada Sabīne nekautrējās savus sekotājus informēt par precībām ar dzīvesbiedri. Šī gada pirmajā pusē dāmas informēja par gaidāmo ģimenes pieaugumu, kā arī publicēja foto, kuros redzama Sabīne gaidību laikā.

Slavenības

Raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieku Graudiņu ģimenes mamma Kerkira ļoti mīl pilnveidot un dažādot savu augumu, arī šoreiz Kerkirai ir padomā kas īpašs un uz mūžu paliekošs - viņa ieradusies uztetovēt savu vārdu. Gatavojoties tetovēšanai, Kerkira kavējas atmiņās no pirmā randiņa ar vīru Edgaru, kurā viņš Kerkirai izteicis visai savādu lūgumu.