Pie vēzi slimās Zavorotņukas atvesta gadu vecā meitiņa; viņa mammu atpazinusi

© TASS/SCANPIX/LETA

Krievijas mediji vēsta, ka pie vēzi slimās krievu kino zvaigznes Anastasijas Zavorotņukas atvesta viņas gadu vecā meitiņa Mila.

Aktrises veselība esot uzlabojusies, kas ļāvis pie viņas viesoties arī meitiņai. Krievu "Cosmopolitan" vēsta, ka mazulīte savu 48 gadus veco mammu ir atpazinusi un abas ir rotaļājušās.

Kā medijiem norāda ģimenes paziņa, Zavorotņuka turpina cīņu ar smadzeņu vēzi, bet sievietei kļuvis labāk un viņa atrodoties rehabilitācijas centrā.

"Viņa jūtas daudz labāk. Ja agrāk galvassāpes nomocīja Nastju tā, ka viņa nevarēja gulēt, tagad viss ir normāli. Sāpes netraucē. Ārsti saka, ka audzēji tika veiksmīgi izņemti," stāsta aktrises vīra draugs.

Tāpat pazīstamajai krievu aktrisei atgriezusies apetīte un viņa atsākusi staigāt un runāt.

Ka zināms, lai gan nav oficiāli apstiprināts, tiek vēstīts, ka Zavorotņukai ir galvas audzējs. Ģimene šo informāciju neapstiprina, taču nesen nāca klajā ar paziņojumu, ka Anastasija ir slima un ir noskaņota slimību uzvarēt. 

Slavenības

Politiķis Ainārs Šlesers dēlam Ričardam, kurš šogad kandidēja Eiroparlamenta vēlēšanās, ieteicis pagaidām atturēties no intervijām, vēstīts Evijas Kalnbērzas, Laumas Lapsas materiālā "Vēlēšanu nakts aizkulises" izdevumā "Privātā Dzīve".

Svarīgākais