Dziedātāja Aminata soctīklos dalās ar drosmīgu foto

© Ilze Zvēra/F64

Dziedātāja Aminata Savodogo savā Instagram kontā publicējusi drosmīgu attēlu, kurā redzama tikai apakšveļā, paužot vēstījumu par pozitīvu attieksmi pret sievietes ķermeni.

Redzams, ka foto uzņemts kādā vannas istabā un pie attēla Aminata komentārā pievienojusi tēmturi "bodypositive".

Izrādās, ka tēmtura #bodypositive aizsācēja ir Ph. D. Debija Burgarda (Deby Burgard) - licencēta psiholoģe, kura praktizē Los Altos, Kalifornijā, kuras pētījumi un psihoterapija pievēršas sieviešu jautājumiem, īpaši ēšanas, svara un seksualitātes jautājumiem, norāda portāls "More Than Size".

View this post on Instagram

A post shared by AMINATA (@aminata_savadogo) on

Kā norādīts portālā "More Than Size", jēdziens "bodypositive" Latvijā iepazīts salīdzinoši nesen. Tā ir sociāla kustība, kuras mērķis ir pievērst uzmanību un likt aizdomāties par to, ka pasaulē diktētie skaistuma ideāli mēdz būt nereāli. Kustība iestājas pret stereotipisku skaistuma ideālu kultivēšanu sabiedrībā. Ideja, kas aptver ķermeņa pozitivitātes kustību, ir koncentrēta ap domu, ka cilvēkiem ir jāmīl sevi visos sīkumos.

Slavenības

Šarmantais dziedātājs Intars Busulis viesojas raidījumā "Kad viņas satiekas". Sarunas laikā viņš ne tikai atklāj, vai mūziķa bērni arī grasās iet tēva pēdās profesijas izvēlē, bet arī dalās dažādos ikdienišķos ieteikumos, kā komunicēt ar sabiedrību.