Aija Strazdiņa emocionāli atvadās no ģimenes drauga Alfona

© facebook.com

Režisore, producente un mūziķa Aigara Grāvera bijusī dzīvesbiedre Aija Strazdiņa sociālajā tīklā Facebook atklāj, ka nācies atvadīties no ģimenes mīluļa.

Aija atklāj, ka mūžībā devies viņas "slavenais" suns Alfons, kura fotogrāfijas ne reizi vien tika publicētas medijos.

"Šodien ir tā pavisam, pavisam nejaukā diena, kad es svēti ticu, ka man nekad vairs nebūs suns.


Liels daudzums mīlestības, kas radusies no sķietama "nekā", no tā, ka viens otram vienkārši un beznosacījumā bijām, šodien ir pakāries gaisā.
Pēc dažām dienām, kad izvēdināsies un nosēdīsies, zinu, būs vieglāk - bet šodien tā vēl lidinās apkārt pa māju un lēni soļo pa dārzu, apostot stūrus pie sētas un bulciņas, kas prātīgi (un bezcerīgi) noliktas galda vidū.
Ja būtu kam - atdotu visas," raksta Strazdiņa.

Tikmēr komentāros Facebook lietotāji neskopojas ar līdzjūtības paušanu.

"Ir aizgājis ģimenes "cilvēks".... jūtu līdzi!" teikts kādā komentārā.

Jāpiebilst, ka Aijai bija Īru vilka šķirnes suns. Īru vilku suns ir ļoti liels kurtu šķirnes suns. Sākotnēji speciāli izveidots vilku medībām, īru vilku suns šodien tiek izmantots kā sargs un kompanjons. Tas ir Lielbritānijas armijas pulka Irish Guards simbols.

Slavenības

Šarmantais dziedātājs Intars Busulis viesojas raidījumā "Kad viņas satiekas". Sarunas laikā viņš ne tikai atklāj, vai mūziķa bērni arī grasās iet tēva pēdās profesijas izvēlē, bet arī dalās dažādos ikdienišķos ieteikumos, kā komunicēt ar sabiedrību.