Ieva Florence ziemā peldas pilnīgi kaila

© Ģirts Ozoliņš/F64

Aktrise Ieva Florence Ilzes Klaperes materiālā "Viņi peld arī ziemā" izdevumā "Ieva" atklāj, ka jau trīs gadus peldas ziemā, pie tam dara bez peldkostīma.

Ieva atklāj, ka parasti peld ļoti agri - pamostas un iet, pat neiztīrot zobus.

Florence uzsver, ka vīrs viņu vienu nelaiž, tāpēc lielākoties nāk līdzi, taču nepeldas.

Ūdenī viņa atrodas ne ilgāk par divām minūtēm, bet pirms peldes iesildas ar pietupieniem.

Aktrise arī neslēpj, ka peldas kaila.

"Jā, es peldos kaila, jo peldkostīms man traucē - īpaši, iznākot no ūdens, kad tas ir auksts un samircis. Ja vēl pūš vējš... Brr! Tad labāk bez, jo, iznākot no ūdens, varu uzreiz sākt rīvēties ar dvieli," saka Ieva, uzsverot, ka pēc peldes ir svarīgi dabūt atpakaļ siltumu.

Ieva Florence-Vīksne ir latviešu aktrise un modele. 2017. gadā kļuva par Dailes teātra štata aktrisi. Dailes teātra izrādēs piedalās jau kopš 2014. gada.

Šovasar aktrise aprecējās ar aktieri Oskaru Vīksni.

Zināma ar Ilzes lomu seriālā "Šķiršanās formula", Dinas lomu seriālā "Viņas melo labāk", Signes lomu seriālā "Eņģeļu iela 9. Pelnrušķītes mantojums" un Lindas lomu filmā "Blēži''.

Slavenības

Šarmantais dziedātājs Intars Busulis viesojas raidījumā "Kad viņas satiekas". Sarunas laikā viņš ne tikai atklāj, vai mūziķa bērni arī grasās iet tēva pēdās profesijas izvēlē, bet arī dalās dažādos ikdienišķos ieteikumos, kā komunicēt ar sabiedrību.