Pikantā foto modele Yana Bruk atklāj, kādēļ nolēmusi kaila ietīties Latvijas karogā

© Ekrānuzņēmums no Instagram

"Ņemot piemēru no amerikāņu patriotisma tradīcijām, pin-up modelēm, kuras fotografējās ar nacionālajiem simboliem, lai atbalstītu karavīrus ārvalstīs, vai gluži kā dziedātājas Lana del Rey un Kesha, kuras pozēja aptinušās ar ASV karogu, es arī vēlos parādīt savu mīlestību pret Latviju, valsti, kurā dzīvoju," ierakstu pie foto vietnē Instagram iesāk blogere Yana Bruk, kura saņēmusi daudzus negatīvus komentārus par fotogrāfijām, kurās jaunā sieviete redzama kaila ietinusies vien Latvijas Valsts karogā.

"Es pat nevarēju iedomāties, ka manu ķermeni kaut kādā veidā varētu uzskatīt par aizvainojumu vai kā necieņu. Sievietes vienmēr ir bijušas nosodītas par seksualitātes izrādīšanu, un man ir ļoti žēl, ka meitenes pastāvīgi saskārās ar šāda veida naidu. Tas atgādina Viktorijas laikmeta Angliju.

Latvija ir brīvības zeme, tā ir demokrātiska valsts. Ikvienam vajadzētu būt tiesīgam kreatīvi parādīt mīlestību pret savu valsti, pat ja tas atšķiras no tā, ko parasti esam pieraduši redzēt.

Atcerieties Francijas revolūcijas simbolu - gleznu ar nosaukumu: “BRĪVĪBA UZ BARIKĀDĒM”. Gleznā ir attēlota meitene ar atkailinātu krūti, kura tur rokās jaunās, brīvās Francijas karogu. Es vēlos atsaukt atmiņā Latvijas karoga simbolismu. Tas ir tieši saistīts ar ķermeni. Ikviens zina stāstu par karavīru, kas bija ietīts karogā, kā arī karoga krāsas nozīmi.

Bieži vien, ja cilvēks kaut ko mīl, viņš saka, ka tas ir tuvu viņa dvēselei, tuvu viņa ķermenim. Vissvarīgākais un aizkustinošākais mātes un mazuļa brīdis ir saskarsme ar ādu. “Savs krekls ir tuvāk ķermenim” - ir tāds frazeoloģisms.
Jāņos mēs varam redzēt kailus dejotājus, kas atgādina par Latvijas vēsturi un etnisko piederību.

Jūs nevarat aizliegt cilvēkam mīlēt savu valsti un to parādīt savā radošajā darbībā. Šī nav vienkārša provokācija, tas ir simboliski un svarīgi personīgi man. Visi zina manu estētiku, visi zina, kas ir Yana Bruk. Katru dienu es saskaros ar neizpratni un naidu. Bet ar savu žestu es izrādu tikai mīlestību un patriotismu. Sveiciens Latvijas Neatkarības proklamēšanas dienā!" novēl jaunā influencere.

View this post on Instagram

A post shared by ЯНА БРУК - ТВОЙ ЛУЧШИЙ ДРУГ (@yanaabruk) on

Taču arī jaunās sievietes paskaidrojums par foto ideju dažus komentētājus nav pārliecinājis: "Tā ir totāla ņirgāšanās par Latvijas karoga! Ne kauna ne goda! Pretīgi!"

Savukārt daudzi slavē blogeri par drosmi un izsaka komplimentus par uzņemtajām fotogrāfijām: "Es mīlu tevi! Tu esi tik burvīga!", "Piekrītu katram Tavam vārdam!"

Yana Bruk Instagram profilā netrūkst atkailinošus un skandalozu foto. Jaunā sieviete jau iepriekš piedalījusies visai "karstu" ideju realizēšanā . Jau vēstīts, ka viņa Rīgas sabiedriskajā transportā braukusi teju kaila, kā arī visai pikanti pārsteigusi garāmbraucējus pie Rīgas pils.

Slavenības

Raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieku Kuģu mājās mamma Linda gatavojas autoskolas teorētiskajam eksāmenam. Sagatavošanās procesa laikā atklājas ka ne Uģis, ne Linda nemaz nezina, kāds drošības aprīkojums ir viņu ģimenes automašīnā.

Svarīgākais