Kivičs ar Skulmi izsludina konkursu; cilvēku atsaucība liela

© Ekrānšāviņš no Instagram

Skandalozais mūziķis Andris Kivičs kopā ar mīļoto Lieni Skulmi izsludinājuši konkursu, kurā galvenā balva ir pāra jaunais albums "Incidents".

Vietnē Instagram Kivičs un Skulme aicina piedalīties un laimēt sev un draugam pāra jaunā albuma "Incidents" CD.

" Disks ir @lieneskulme roku darbs, saņemsi to ar mūsu autogrāfiem.
Noteikumi:
ieraksti komentārā, kāds ir Tavs interesantākais dzīves INCIDENTS - tādu, lai mēs reaģētu apmēram tā kā konkursa fotogrāfijā;
ietago draugu, kurš (-a) vēlētos dāvanā CD;
Jums obligāti ir jābūt Insta konta @kivicsskulme sekotājiem.
Izloze - piektdien, 1.nobembrī, 21:00!" teikts ierakstā.

Jāpiebilst, ka konkurss sociālajos tīklos publicēts pirms neilga laika, taču jau guvis lielu atsaucību. Cilvēki komentāros labprāt dalās ar dažādām situācijām no savas dzīves ar cerību, ka viņi kļūs par laimīgo, kas vinnēs albumu.

View this post on Instagram

A post shared by Kivicsskulme (@kivicsskulme) on

Jāatgādina, ka sestdien skandalozais mūziķis Andris Kivičs kopā ar mīļoto Lieni Skulmi Kuldīgā ar koncertu prezentēja savu jaunāko albumu, kam dots nosaukums "Incidents".

Astoņu dziesmu albums iznāca piektdien, bet jau sestdien Kuldīgā pāris to prezentēja saviem sekotājiem.

Jau vēstīts, ka pirms vairākām nedēļām kāds aculiecinieks vēstīja par Skulmes un Kiviča starpā notikušu konfliktu, pēc kura Lienei it kā pārsista piere. Pēc publiskā skandāla, kurā iesaistītājās arī Lienes tuvinieki, Skulme vairāk nekā nedēļu bija pazudusi, bet vēlāk Kivičs it kā esot viņu atradis psihiatriskajā slimnīcā, kur Skulmi bija ievietojuši tuvinieki. Liene atteikusies no tuvinieku piedāvātā patvēruma un pēc vairāk nekā nedēļas ilgas "slēpšanās" nolēmusi atgriezties pie Andra. Tagad pāris atkal ir nešķirami!

Slavenības

Šarmantais dziedātājs Intars Busulis viesojas raidījumā "Kad viņas satiekas". Sarunas laikā viņš ne tikai atklāj, vai mūziķa bērni arī grasās iet tēva pēdās profesijas izvēlē, bet arī dalās dažādos ikdienišķos ieteikumos, kā komunicēt ar sabiedrību.