FOTO: Aktieris Nikolass Keidžs pārsteidz fanus ar jaunu izskatu

© F Sadou/AdMedia/SIPA/Scanpix/LETA

Pasaulslavenais amerikāņu aktieris Nikolass Keidžs pārsteidzis fanus savas jaunās filmas "Running With The Devil" pirmizrādē. Aktieris kļuvis gluži neatpazīstams.

Keidžs ir ļāvis matiem atgūt dabisko sirmumu un vairs tos nekrāso tumšus, kā iepriekš. Tāpat Keidžs arī ataudzējis brangu bārdu. Aktieris uz pirmizrādi izvēlējies vilkt vienkāršu apģērbu un galvā likt kovboja cepuri.

Jaunās filmas pirmizrāde norisinājās Beverlihilsas kinoteātrī "Write Guild Theatre". Filmā vienu no galvenajām lomām attēlo arī aktieris Lorenss Fišbērns.

Filmas sižets vēsta par diviem darbiniekiem, kurus starptautiska uzņēmuma vadītājs nosūta izmeklēt, kāpēc netiek saņemtas pasūtītās kokaīna kravas.

Nikolass Keidžs ir amerikāņu aktieris, kurš filmējies vairāk nekā 60 filmās, tai skaitā "Klints" (1996), "Ar ienaidnieka seju" (Face/Off; 1997), "Nozust 60 sekundēs" (Gone in 60 Seconds; 2000), "Nacionālie dārgumi" (National Treasure; 2004), "Rēgu bruņinieks" (2007), "Jaunie Supervaroņi" (Kick-Ass; 2010) un citās.

Slavenības

Raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieku Graudiņu ģimenes mamma Kerkira ļoti mīl pilnveidot un dažādot savu augumu, arī šoreiz Kerkirai ir padomā kas īpašs un uz mūžu paliekošs - viņa ieradusies uztetovēt savu vārdu. Gatavojoties tetovēšanai, Kerkira kavējas atmiņās no pirmā randiņa ar vīru Edgaru, kurā viņš Kerkirai izteicis visai savādu lūgumu.