Linda Mūrniece atklāj ko briesmīgu par Kristīni Lindenblati

© F64

Bijusī iekšlietu ministre un viesnīcas "Hotel Roma" vadītāja Linda Mūrniece ir sašutusi, ka skaistumkonkursu rīkotāja Kristīne Lindenblate atsakās maksāt 3000 eiro lielu rēķinu, vēstīts Andra Lielupes un Intas Mengišas materiālā "Parāda dēļ "saiet ragos" ar sabiedrības dāmu Lindenblati" izdevumā "Kas Jauns".

Kā pastāstīja Mūrniece, jau vairākus mēnešus Kristīne Lindenblate ir parādā aptuveni 3000 eiro par skaistumkonkursa dalībnieču izmitināšanu viesnīcā "Hotel Roma".

"Šo sešu gadu laikā, kopš vadu "Hotel Roma", šis ir pirmais gadījums, kad mums jāmēģina izlūgties, lai klients samaksā rēķinu. Mēs to arī darām," stāsta Mūrniece, atklājot, ka ar Kristīni sazinājās gan viesnīcas darbinieki, gan viņa pati, kas notiek ļoti retos gadījumos, jo Mūrnieces pienākums ir vadīt viesnīcu, nevis "skraidīt pakaļ klientam".

Taču pagaidām Mūrnieces centieni nav vainagojušies ar parāda atmaksu. Kristīne viesnīcas darbiniekiem solījusi, ka rēķinu noteikti samaksās, bet patlaban to nevarot izdarīt, jo radušās finasiālas problēmas.

Sazinoties ar Lindenblati, viņa parāda faktu apstirpina. Viņa gan nevēlas skaidrot iemeslu, bet uzsver, ka šādas problēmas nav risināmas caur medijiem un turpmāk visas lietas kārtos juristi.