Kāpēc vajag attaisnoties? Ja vainīgs un nav drosmes atzīties, tad vismaz klusē. Bērnudārzs.
Un olas arī steigā paspēja uzcept un olu čaumalas atstāt. Idiots Tu esi AndrisKivičs!!!
Jā un pudeles ar, steigā uz uztraukuma izdzēra.
Cik var muldēt,te vienā video gvelż ka piebrauca taksists un pateica,ka viņiem jābrauc prom.Un viņi esot kaut kādā lidostā.Tagad jau cita dziesma.Un tas jau pierāda ,ka tiek melots.Visu aizdirś un vēl melo,kā mazi bérni.
tajās bildēs netīru trauku kaudzes, tukšas pudeles, čaumalas tā aizlaists viss izskatijās, kā nedeļām nebūtu tīrīts. Ko te taisnoties, vai te kādi muļki nolasījušies. Visi visu redz un saprot. rīgas dzīvoklī jau nebija labāk, ēda no pnnas pa taisno un virs klozetpoda, lai nav miskaste jānes un trauki jāmazgā. Abi ir netīri un pagrimuši gan fiziski, gan morāli. Un VEF kūltūras pils nav domāta "katram sētas krancim", man ļoti negribētos, ka šis skandalozais padibeņu pāris kāpj uz tās pašas skatuves, kur muzicē Pauls un citi cienijami mākslnieki. Viņi abi nav cienīgi tur uzstāties, lai brauc uz kādu privātu moteli. - jelgavu, tukumu gulbeni...Kur parādās tur tikai appgana un piesmirdina vidi. Tagad klasesbiedrene arī noteikti nelaimīga un apkaunota, ka pasauca tos lopus uz Tenerifi. Kas paliks Vefiņā pēc šiem,? kādi paši tādi skatītāji, atpalikuši un izvirtuši, sanāks līdzīgs kontingents un atstās miskasti aiz sevis. Citēju skulmi : he hee, hee pati tāda! ko tāds eksemplārs pozitīvu var sniegt skatītājam.??
dzīvokļa īpašniekiem jāņem depozīti 300-500 EUR tagad būs gudrāki, šie nav vienīgie cūkas, kas atstāj aiz sevis bardaku un nemaz nekaunās par to. Ko tu muļkim padarīsi, nav jau vērts skaidrot, tāpat nesapratīs. Depozīts un viss, lai nosedz salauzto, saplesto un sagānīto. Šovmeņus tēlo, nevar savas netīrās pakaļas noslaucīt, citiem jāslauka. iepriekšejā dienā noteikti pielakās un tad norīta skrēja pa galvu pa kaklu. liene sapucēta kā ziemsvētku egle, bet dzīvo starp nemzgātiem traukiem un tukšām pudelēm. riktīgas cūkas.
VAI VAR BEIDZOT PRESE NĀKT PIE PRĀTA UN BEIDZOT VAIRS PAR ŠIEM CILVĒKIEM NERAKSTĪT!!! VIENKĀRŠI IGNORĒT!!!
Es kaut ko nesaprotu. Rakstā Skulmiča citāts par viesnīcu, komentāros par dzīvokli. Dzīvokļu izīrētāji, es domāju, visā pasaulē ņem depozītu tieši šādiem mērķiem. Bet viesnīcas numura cenā jau tas ir iekļauts. Es nekad nenesu miskasti viesnīcā. Ja tur ir materiāli bojājumi, tad cita lieta un tad viesnīca var piedzīt no skulmičiem. Bet viesnīcās tāpat katru dienu nāk un uzkopj numurus (kad neesat), svaigus dvieļus, grīdas, miskastes, pat gultas saklāj ... u.t.t., bieži esmu viesnīcās ar mazu virtuvīti, tā ietaupot uz ēšanu, tad arī traukus nomazgā ikdienas uzkopēji. Vai tad Eiropas viesnīcās tā nav? Bet, vai tā viesnīca, vai dzīvoklis, viennozīmīgi tur bija laimīgi redzot šos izvācamies. Saprotams tak, ka ne jau apkopt savu apkārtni ir viņu hobijs, vai kaut vai pienākums.
Paskataties kiviča live, tur viņš ari sapinas melos. Vispirms saka ka viesnīcas numuriņš, pēc brīža, ka dzīvokļa saimniece taisa traci.Paši melo, un pēc dienas vairs neatceras ko, un dzejo jau citu dziesmu.
Sanāk, tā... ja nebūtu aizgulējušues, tad no rīta, pirms izbraukšanas visu būtu savākuši un satīrījuši? Smieklīgi !
Cilvēki jūs labie rakstāt komentārus nevis igofejat šo pāri kuram trūkst cilvēka uzmanība
patiesiba nesamaksaja par numurinu un aizlaidas :D
Nu beidziet reiz rakstīt un publicēt šos stulbos rakstus par šiem , šķiet, ne visai veseliem cilvēkiem!!!! Ja rakstu varoņiem tas patīk, tad tikai var viņus apbrīnot.
Ak,Dies! Lienei arvien vairāk uztūkuši vaigu kauli no Kiviča iepļaukāšanas!!!!!
No dzeršanas!
Lien! Tak sāc beidzot kustināt savas smadzenes,,,ja vien Kivičs jau nav pavisam sazombējis Tevi un izdauzījis !!!!!!Nafig Tev to šizoo vajag??? Orgasmu var dabūt arī no normāliem , neslimiem(neatsaldētiem) puikām!!!!!
Pedofīl Kivič ! Ja Tu zinātu, cik liela ir mana vēlēšanās Tev purnā iekrāmēt, pipuka rādītāj ! Mērglis, ne cilveks !
Tautai nevajag pievers tādai personai kā Kivičs uzmanību...jo vairāk uzmanības no jūsu puses , jo viņam vairāk darbība , viņš taču spēle lēto šovu ....Nepieversat viņam uzmanību, ne rakstiet ,ne komentējat viņu ,vnk aizmirsāt kā tāds cilvēks eksistē LV !!!
Sāc ar sevi
Aizskarus ari steigà saplesàt?Vèl pietika laika ari baurot .Diez kàpec tad policija bija? Lai varètu pateikt uz redzesanos?Latvijà muĺķu vairs nav kas tic klauniem.