FOTO: Latviešu tetovētā modele atrāda ķermeni nedēļu pēc dzemdībām

© Ekrānuzņēmums no Instagram

Jau iepriekš ziņojām, ka latviešu modele un vegānu kustības entuziaste Monami Frosta (īstajā vārdā Irēna Straume) laidusi pasaulē meitiņu. Monami soctīklos atrādījusi savu ķermeni, kāds tas izskatās pēc meitiņas laišanas pasaulē.

Monami sekotājiem jau rakstīja, ka “viņas eņģelītis” piedzimis 13. aprīlī mājas dzemdībās.

View this post on Instagram

A post shared by Monami Frost (@monamifrost) on

Tagad nedēļu pēc lielā notikuma modele atzīst, ka grūtniecības laika ieguvusi dažus liekus kilogramus, bet viņa savu ķermeni ir iemācījusies iemīlēt. Tāpat Monami atzīst, ka jūtas lieliski un drīzumā sekotāji varēs vērot video no viņas mājas dzemdībām.

Modeles un viņas vīra tetovēšanas mākslinieka Anrija Straumes ģimenē jau aug meita Gabriela, kuru Monami pasaulē laida vien 15 gadu vecumā. Tieši tetovētās modeles spilgtais izskats piesaistījis sekotāju uzmanību visā pasaulē. Monami Frosta izdevusi vegānu pavārgrāmatu, radījusi savu apģērba līniju, kā arī pārvalda kontu Youtube un nesen atvērusi vegānu burgernīcu Liverpūlē Lielbritānijā.

Slavenības

Raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieks Uģis Kuģis dalās iespaidos par sava dēla dzimšanas dienas svinībām, kas izcēlušās ar iespaidīgām izmaksām un vislabākajām krišnaītu tradīcijām. Uģis Kuģis atklāj, ka svinības bija rūpīgi plānotas, lai radītu neaizmirstamu pieredzi gan dēlam, gan viesiem.

Svarīgākais