VIDEO: Pugačova savā koncertā sagādā pamatīgu pārsteigumu

© Sputnik/Scanpix

17.aprīlī Krievijas estrādes dīva Alla Pugačova, uzstājoties ar solo koncertu Kremlī, pārsteidza klātesošos ar fināla iznācienu.

Alla koncertā dziedāja gan visiem pazīstamas dziesmas, gan līdz šim nedzirdētas kompozīcijas, kas bija speciāli sagatavotas koncertam.

Par pamatīgu pārsteigumu skatītājiem kļuva tas, ka koncerta noslēgumā uz skatuves parādījās Allas Pugačovas ģimene. Pugačovai izpildot dziesmu "Sieviete, kura dzied", pie viņas pienāca vīrs Maksims Galkins, meita Kristīna Orbakaite, bērni Elizabete un Harijs, kā arī mazbērni Klaudija, Ņikita un Denijs.
View this post on Instagram

A post shared by KRISTINA ORBAKAITE / FAN PAGE (@kristina_team_) on

Jāpiebilst, ka Pugačovu skatītāji sveica ar aplausiem jau koncerta pašā sākumā. Kad viņa parādījās uz skatuves, visa zāle piecēlās kājās un applaudēja.

Pugačova koncertam gatavojās vairākus mēnešus.

Slavenības

Raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieku Graudiņu ģimenes mamma Kerkira ļoti mīl pilnveidot un dažādot savu augumu, arī šoreiz Kerkirai ir padomā kas īpašs un uz mūžu paliekošs - viņa ieradusies uztetovēt savu vārdu. Gatavojoties tetovēšanai, Kerkira kavējas atmiņās no pirmā randiņa ar vīru Edgaru, kurā viņš Kerkirai izteicis visai savādu lūgumu.