Lauris Reiniks brīdina visus ceļotgribētājus

© F64

Dziedātājs Lauris Reiniks sociālajos tīklos brīdina visus ceļotgribētājus, kas vēlas doties uz Eiropas dienvidiem.

Viņš neiesaka doties uz Eiropas dienvidiem, ja kārojas pasildīties.

"Šis ir ceļotmīļiem. Eiropas dienvidi aprīlī ir neparedzami un es jums neiesaku tur doties sildīties. Pagaidiet vismaz līdz Maijam! Nopietni! Ja vien jums patīk lietus un drēgnums, tad uz priekšu. Mana lieliskā klavieru skolotāja reiz teica ar krievu akcentu: "Es dievinu lietu, jo tad es jutos ka vārde". Bet problēma ir tāda, ka es sevi neredzu kā vardi...Vārdsakot, jūs sapratāt. Bet viss ir ok! Mūžu dzīvo, mūžu mācies. Un laika prognozei arī neuzticieties! Bet māksla ir arī sliktos laika apstākļos atrast ko darīt. Un mēs Latvijā to protam. Tas mums gēnos!" raksta Reiniks.

View this post on Instagram

A post shared by Lauris Reiniks (@laurisreiniks) on

Pēc visa spriežot Lauris bija devies ceļojumā uz Grieķiju.

Tikmēr komentāros kāds piebilst, ka laika apstākļi arī citviet, šajā gadījumā Turcijā, šonedēļ nelutina.

"Tā ir, Antālijā šonedēļ viesuļvētras un pērkona negaisi, jūtu līdzi tiem, kuri atbraukuši sauļoties," teikts komentārā.

Lauris Reiniks ir latviešu dziedātājs, komponists, TV šovu vadītājs un aktieris.

Līdz šim izdevis deviņus soloalbumus un atsevišķus singlus 11 valodās. Albumi "Lidot savādāk" un "Es skrienu" Latvijā ir saņēmuši Zelta disku. Kā dziesmu autors un izpildītājs Lauris Reiniks ir saņēmis vairāk kā 20 nacionāla mēroga apbalvojumus un ieguvis starptautisku atpazīstamību visās Baltijas valstīs. Lauris ir arī TV3 šova "Dejo ar zvaigzni" 1. sezonas uzvarētājs.

Slavenības

Kāds amerikānis, kurš sociālajos tīklos izteica draudus dziedātājai Teilorei Sviftai, tika aizturēts īsi pirms viņas koncerta Vācijas pilsētā Gelzenkirhenē un tiks turēts apcietinājumā, līdz beigsies viņas koncerti Vācijā, ceturtdien paziņoja policija.

Svarīgākais