FOTO: Ārlietu ministrs saņēmis neparastu iesniegumu; uz to sniegta arī atbilde

© Dmitrijs Suļžics/F64 Photo Agency

Pagājušajā nedēļā Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs sociālajā tīklā Facebook dalījās ar kāda viņam adresēta iesnieguma fotogrāfiju. Pēc tam ministrs arī sekotājiem parādījis, ka atbilde uz to ir sniegta.

Ceturtdien ministrs publicēja bildi ar nofotografētu iesniegumu, kurš pārsteidzis ar tā kodolīgumu.

Ministra adresētājā iesniegumā bijis vien viens neliels jautājums: "Kāds ir Jūsu plāns?" Pats ministrs saņemto dokumentu komentējis, ka esot arī šādi iesniegumi.

Pēc pāris dienām Rinkēvičš sekotājiem parādījis arī savu sniegto atbildi uz kodolīgo iesniegumu. Tā bijusi tikpat īsa: "Mans plāns ir strādāt!"

Komentāros cilvēki pasmaidījuši par ministra un kāda pilsoņa saraksti, norādot, ka "kāds ir jautājums, tāda ir atbilde", kā arī, " ka vēl labāk atbildēt nav iespējams".

Iesniegumu likums paredz, ka valsts iestādes amatpersonai obligāti jāsniedz atbilde uz saņemtajiem iesniegumiem un vēstulēm, ja tāda tiek prasīta.

Slavenības

Derens Brauns, britu burvis, kurš ieguva slavu pēc TV šova Mind Control 2000. gadā, pēkšņi nokļuvis uzmanības centrā, kad uzmanība tika pievērsta viņa decembra ierakstam sociālajos tīklos par Keitu Midltoni, ziņo Newsweek.

Svarīgākais