Keita Midltone un princis Viljams vairs neplāno bērnus

© Reuters/Scanpix

Kopš janvāra ļaudis mēļo, ka Kembridžas hercogiene Ketrīna varētu būt stāvoklī un kopā ar princi Viljami kļūs par vecākiem ceturtajam bērniņam. Taču savā nesenajā vizītē Ziemeļīrijā, Midltone izskanējušajām baumām pielikusi punktu, vēsta "Cosmopolitan".

Runājot ar sanākušajiem ļaudīm, hercogiene tika iepazīstināta arī ar piecus mēnešus vecu zīdaini. Pēcāk reportieris Roberts Džobsons mikroblogošanas vietnē Twitter par Keitas komunikāciju ar bērnu un viņa tēvu atklājis, ka Keita jaunajam vīrietim teikusi, ka pēc iepazīšanās ar mazuli bijusi visai "domīga".

"Mazulis numur četri?" zīdainīša tēvs jautājis triju atvasīšu mammai, uz ko Keita atbildējusi: "Es domāju, ka Viljams būtu nedaudz uztraucies."

Hercogienes atbilde uz jaunā tēva jautājumu, likusi noprast, ka viņa un princis Viljams, visticamāk, par ģimenes pieaugumu nedomā.

Jāatgādina, ka Viljama un Ketrīnas ģimenē aug trīs bērni - princis Džordžs, princese Šarlote un princis Lūiss.

Tikmēr jau vēstīts, ka prinča Harija un Meganas Mārklas mazulis pasaulē varētu nākt 21.aprīlī jeb dienā, kad savu dzimšanas dienu svin karaliene Elizabete II.

Slavenības

Gluzunovu ģimene šovā “Slavenības. Bez filtra” pusdieno mierīgā gaisotnē, un Artjoms dalās ar stāstu par kārtējo krāpnieku mēģinājumu viņu ievilināt vieglas naudas solījumos — 800 dolāri dienā. Elīna atceras pazīstamas meitenes pieredzi ar viltvārdi no ārzemēm, kurš izmantoja romantiskas jūtas, lai izkrāptu naudu. Artjoms uzsver, ka jebkura aizdomīga informācija vienmēr ir rūpīgi jāpārbauda.

Svarīgākais