Ušakovu un Greifāni apšmaukušais džeks uzmācies pat hokejista Saulieša sievai

© F64

Dziedātājas Lienes Ušakovas izraisītais skandāls saistībā ar kāda vīrieša meliem vēršas plašumā.

Jau ziņots, ka Ušakovu pamatīgi apšmaucis pašpasludinātais uzņēmējs Ronalds Alpe, procesā salaužot meitenes sirdi.

Vēlāk atklājās, ka viņš apkrāpis arī citu dziedātāju, Lieni Greifāni.

Visbeidzot, tagad zinās, ka viņš savos melu tīklos centies ievilināt arī hokejista Kaspara Saulieša sievu, kādreizējo skaistumkaralini Katrīnu Saulieti.

Sauliete atklāj, ka ar viltnieku darīšana bijusi pirms 12 gadiem, kad viņš izmantojot toreizējās nekustamo īpašumu firmas darbinieces pakalpojumus uzvedās pavisam dīvaini, jau pirmajā tikšanās reizē dāvinot puķi.

Alpe vēlējies izīrēt dzīvokli, tomēr uzvedies ļoti dīvaini, līdz visbeidzot risinot šī procesa formalitātes, vīrietis tā vietā bija Saulietei uzklājis pusdienu galdu sveču gaismā.

''Es uzreiz izkodu, ka d*rsējs un manjaks,'' soctīklā Facebook raksta Sauliete. ''Jau tas vien, ka neviena no tām vietām, ko gribēja it kā pārdot un izīrēt, nemaz viņam nepiederēja.''

Uz kurvīti vīrietis reaģējis sūtot ziņas par to, ka esot iemīlējies, līdz, visbeidzot, licies mierā.

Slavenības

Raidījuma “Ģimene burkā” dalībnieces Estere un Agrita Bindres ir devušās uz deju nodarbību. Kaut arī sākotnēji treniņš šķiet daudzsološs, Estere drīz vien sāk mulst un nespēj izpildīt pasniedzējas uzdoto. Pat tik vienkāršs uzdevums kā skatīšanās mammas acīs dejas laikā meiteni izsit no sliedēm.