Nolemts sabiedrībai atklāt Karačencova dzīves noslēpumus

© Tass/Scanpix

Krievu dzejniece un komponiste Jeļena Suržikova plāno izdot grāmatu - autobiogrāfisku romānu, kurā autore detalizēti stāsta par iepazīšanos un ilgo draudzību ar mirušo aktieri Nikolaju Karačencovu.

Tāpat grāmata tiks atklāti nezināmi fakti un noslēpumi par aktiera dzīvi, proti, tādu Karačencovu neesot pazinis neviens.

"No sākuma tā bija neliela eseja, kurā aprakstīju tikšanos ar Karačencovu un viņa sievu. Pēc tam par to lietu aizmirsu, bet tad Koļa iekļuva tajā traģiskajā avārijā un es sapratu, ka ir obligāti jāraksta, jo tas taču ir viņa dzīves fragments, tā ir vēsture," pauda dzejniece.

Viņa skaidroja, ka romānā būs runa par aktiera cilvēciskajām īpašībām, par to, cik daudz labu darbu viņš savā dzīvē paveicis, par to, cik labs cilvēks viņš bija. Tāpat grāmata tiks atklāti nezināmi fakti un noslēpumi par aktiera dzīvi, proti, tādu Karačencovu neesot pazinis neviens.

"Patlaban notiek pārrunas ar izdevniecību un domāju, ka jau tuvākajā nākotnē mēs varēsim grāmatu drukāt," viņa piebilda.

Slavenības

Uzņēmēja un influencere Elīna Didrihsone savus sekotājus sociālajos tīklos informē gan par savām veiksmēm, gan neveiksmēm. Tā Elīna atklājusi, cik sarežģīta sitiācija izveidojusies ar maisiņiem, kas tika ražoti viņas veikalam "Elyndi".