Krievu aktrisi nokaitinājusi muitas darbiniece Rīgas lidostā

© Instagram

Krievijas aktrise Katerīna Špica atklājusi, ka lidostā ''Rīga'' piedzīvojusi nepatīkamu incidentu.

''Uz atvadām viņai pateicu: ''Tagad jums ar sevi jājūtas ļoti apmierinātai, jūs esat lieliska darbiniece. Vareni laikam ieņemt tik svarīgu amatu.''''

Aktrise par notikušo uzrakstījusi sociālajā tīklā Instagram, paužot neapmierinātību ar RIX darbinieci.

''Lidostas ''Rīga'' darbiniece, ļoti labi saprotot ar kādu reisu mēs ar kolēģi lidojam un, ka esam ieradušies pašā pēdējā brīdī, ar mums diviem kā vienīgajiem muitas kontrolē, nolēma mūs kaismīgi pārbaudīt,'' raksta Špica. ''Viņa lūdza mani atvērt čemodānu, savām rokām atvēra kosmētiku, pārlika 4 mazus, atbilstošos šķidrumus uz noteikumiem atbilstošiem maisiņiem, savām rokām aiztika manu apakšveļu, lai rūpīgāk apskatītu čemodāna apakšu. Visu izdarīja pēc protokola - nu gudriniece vienkārši.''

32 gadus vecās aktrises kolēģes bagāža arī tikusi pārbaudīta tikpat rūpīgi.

''Uz atvadām viņai pateicu: ''Tagad jums ar sevi jājūtas ļoti apmierinātai, jūs esat lieliska darbiniece. Vareni laikam ieņemt tik svarīgu amatu.'' Un tālāk skrējām uz mūsu lidojuma termināli,'' stāsta Špica, kuras uzvārdu esot nosaukuši ''Last Call'' aicinājumā uz lidojumu.

Viss gan beidzies uz pozitīvas nots. ''Lidmašīnā jaukās stjuartes man iedeva plediņu, pēc pacelšanās izgūlos pa visiem trīs sēdekļiem, aizmigu, bet kad pamodināja, atklājās, ka pat atstājušas man ēdienu,'' priecājas aktrise, kura tagad divas nedēļas nekur nelidošot.

Špica viesojusies Latvijā, lai apmeklētu Jūrmalā notikušo festivālu ''Jūras pērle''.

Slavenības

Šarmantais dziedātājs Intars Busulis viesojas raidījumā "Kad viņas satiekas". Sarunas laikā viņš ne tikai atklāj, vai mūziķa bērni arī grasās iet tēva pēdās profesijas izvēlē, bet arī dalās dažādos ikdienišķos ieteikumos, kā komunicēt ar sabiedrību.