Jānis Paukštello: Esmu invalīds ar klibu kāju

© F64

Dziedošais aktieris Jānis Paukštello Dailes teātrī pavadīja 45 gadus, taču jau pāris gadus dzīvo bez teātra savā dzīvē. To Paukštello atklāja "Kas Jauns" žurnālistei Martai Martinsonei.

Un vēl... Es esmu invalīds ar klibu kāju. Nu ko tad es kā vīrietis sēdēšu teātrī un pelnīšu 500 vai 600 eiro mēnesī?

Kā atklājis aktieris, dzīve pēc Dailes teātra viņam nav apstājusies ne privātajā, ne radošajā jomā - sava talanta cienītājus viņš aizvien priecē, esot uz skatuves gan kopā ar Jauno Muzikālo teātri izrādē "Laimes formula", gan koncertiestudējumā "Tobāgo!" un Olgas Dreģes 80 gadu jubilejas koncertos.

Aktieris atklāj, ka aizvien nākas saņemt jautājumus, kā ir pēc vairāku gadu desmitiem, kas nostrādāti Dailes teātrī, dzīvot tagad.

"Jā, nu jau pusotru gadu esmu prom no teātra. Es tomēr biju piekusis no šī darba. Pat neredzēju mērķi tam visam, kāpēc strādāt. Un vēl... Es esmu invalīds ar klibu kāju. Nu ko tad es kā vīrietis sēdēšu teātrī un pelnīšu 500 vai 600 eiro mēnesī?" saka Paukštello, piebilstot, ka veselība vairs nav tāda kā agrāk.

Slavenības

Šarmantais dziedātājs Intars Busulis viesojas raidījumā "Kad viņas satiekas". Sarunas laikā viņš ne tikai atklāj, vai mūziķa bērni arī grasās iet tēva pēdās profesijas izvēlē, bet arī dalās dažādos ikdienišķos ieteikumos, kā komunicēt ar sabiedrību.