Žurnālistei romāns ar Hosamu Abu Meri maksā tiesības intervēt politiķus

© F64

Pagājušajā nedēļā plašu publicitāti guva ''Rīta Panorāma'' tiešraidē notikušais konflikts ar Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu žurnālistei Lindai Krūmiņai beidzies ar nopietnām pārmaiņām, informē žurnāla ''Privātā Dzīve'' žurnāliste Zane Piļka-Karaļeviča.

Krūmiņa pirmsvēlēšanu periodā ēterā vairs nebūs redzama.

Atgādināsim, ka viss sākās 30.maija rītā, kad LTV raidījumā ''Rīta Panorāma'' viesojās Kaimiņš. Sarunas gaitā starp deputātu un žurnālisti Krūmiņu izcēlās pasīvi apgresīva vārdu apmaiņa, par kuras ''pērli'' kļuva sekojošais citāts: "Mana nostāja ir tāda, ka Jūs, Linda, nedrīkstētu man jautāt nevienu jautājumu par "Vienotības" priekšlikumiem. Jūs šorīt pamodāties ar "Vienotības" frakcijas vadītāju. Jūs dzīvojat ar viņu kopā. Jūs neesat objektīva."

Krumiņu viņa teiktais sadusmoja, kā rezultātā žurnāliste paziņoja: ''Jūs mani nemācīsiet dzīvot!''

LTV vadība gan to nolēmusi darīt, jo televīzijas kanāla vadītājs Ivars Belte atklājis, ka konflikta rezultātā tikusi panākta vienošanās, ka Krūmiņa pirmsvēlēšanu periodā ēterā vairs nebūs redzama.

Tikmēr LTV mārketinga nodaļas vadītāja Krista Luīze Priedīte gan neapgalvo, ka Krūmiņu ekrānos neredzēsim vispār, jo neesot šaubu, ka žurnāliste esot ''profesionāle, kura spēj nodalīt darbu no privātās dzīves''.

''Lai novērstu iespējamos interešu konfliktus, Linda neintervēs politiķus un neveidos saturu, kas saistīts ar politiku,'' sacīja Priedīte.

Nedēļu pēc notikušā, Kaimiņš pauž, ka vien pateicis to, ko domājot visi: ''Cik tad ilgi tā varēja turpināties? Profesionālās lietas ir jānodala no privātās dzīves!''

Krūmiņa notikušo esot atteikusies komentēt, kam solidāri pievienojies arī Abu Meri, paužot, ka to darīt ''negrib''.

Slavenības

Realitātes televīzijas šova zvaigzne Otema Krittendona pēkšņi nomira mājā, kurā viņa dzīvoja kopā ar saviem trim bērniem, māti un patēvu Henriko apgabalā, Virdžīnijā. 27 gadus veco zvaigzni bezsamaņā savā guļamistabā atrada viņas patēvs. Viņš izsauca ārstus. Viņi mēģināja glābt Otemu, veicot mākslīgo elpināšanu, taču visas viņu pūles bija veltīgas.

Svarīgākais