Aktieris Zigurds Neimanis atklāj, ka strādā Iļģuciema sieviešu cietumā

© F64

Latvijā populārais aktieris Zigurds Neimanis intervijā žurnālam "Patiesā Dzīve" atklājis, ka darbojas Iļģuciema sieviešu cietumā.

Aktieris atklājis, ka piedalās rehabilitācijas programmā "Mirjama" un palīdz sievietēm labāk adaptēties pēc tam, kad viņas izies ārā no cietuma.

"Tās ir praktiskas nodarbības - gospeļu koris, apmācības kokles spēlē, teātra studija. (..) Tas, ko mēs cietumā darām, manuprāt, ir baigi svētīgs darbiņš, jo palīdz viņām izsisties no ikdienas - mana kameriņa, kopgalds, teritorijas slaucīšana... Teātris ir pilnīgi kaut kas cits - esmu citā vidē, gandrīz tikusi atpakaļ. Man šķiet, tas viņām dod cerību un stimulu. Tāpēc iespēju robežās šai kalpošanai neatsaku," skaidroja aktieris.

Jāpiebilst, ka Neimanis maizi pelna ne tikai cietumā, bet arī spēlējot - kā bandīts seriālā "Svešā seja" un kā pensionējies baletdejotājs izrādē "Mīli mani".

Slavenības

Jaunais Rīgas teātris beidzis savu 2024./2025. gada sezonu, kas bija arī pirmā pilnā sezona jaunajā mājā. Sezonas laikā JRT izrādes noskatījās 130 tūkstoši skatītāju. Visvairāk izrāžu šosezon bijis Jānim Skutelim (178) un Janai Čivželei (164).