Vai Dzintars Čīča atradis līgavu?

© Aivars Ķesteris/F64 Photo Agency

Pirms vairākām nedēļām mediji informēja, ka dažādas likstas piemeklējušas dziedātāju Dzintaru Čīču. Mākslinieks izdevumam "Kas jauns" atzinis, ka izjukušas viņa attiecības ar mīļoto meiteni Sanitu.

Pēc attiecību izjukšanas dziedātājs turpina darbu Lielbritānijā. Reizēm gan viņš atbraucot uz Latviju, lai ierakstītu mūziku. Lai gan pagājušais gads bijis veiksmīgs, sasniegts daudz muzikālajā jomā, tas viss viņu novirzījis no personīgās dzīves. Pāris vienojies, ka mūziķa dzīvesveids traucē attiecībām, tādēļ nolēmuši šķirties.

Tiesa, ilgi neviens dziedātājam skumt nav ļāvis un kā liecina informācija sociālā tīkla facebook lapā "flirts.lv", tad uzsākta pat jaunas līgaviņas meklēšana. Ikviens varēja ieteikt, kura meitene tad dziedātājam būtu jāņem par sievu, un jaunākā informācija liecina, ka viņš kādu ir izvēlējies. Intriga gan tiek saglabāta un mūziķa sirdsdāmas vārds plašākai publikai pagaidām atklāts netiek.

Slavenības

Jaunās kultūras ministres Agneses Lāces vīrs Pauls Miklasevičs uzvarējis TV šovā "Gandrīz ideāls randiņš", vēstīts Santas Sergejevas materiālā "Kultūras ministres vīrs - randiņu šova uzvarētājs" izdevumā "Kas Jauns".

Svarīgākais