Saulkrastos vīrietim izbraukšana no veikala stāvvietas beidzas nelāgi

© F64

Nedienas ar spēkrata vadību nedēļas nogalē piemeklēja kādu kungu Saulkrastos. Cenzdamies izbraukt no veikala stāvvietas, vīrietis attapās mājas žogā, vēstīja raidījums "Degpunktā".

Dienas vidū Saulkrastos uz veikalu ”Rimi” iepirkties devās kāds kungs gados. Salicis maisus savā ”Volkswagen” automašīnā, viņš centās izbraukt no stāvvietas. Tajā pat laikā Dace bija izgājusi ārā apkopt savas mājas pagalmu.

Sieviete redzēja, ka kungs gados netiek galā ar stūres vadību un ietriecas stabā.

”Blīkšķis, jā, bija, un tad mēs skrējām klāt, lai cilvēkam palīdzētu. Nebija ne dzēris, vienkārši onkulis bija apjucis. Ļoti pieklājīgs. Apjucis uzreiz zvanīja sievai. Mēs piedāvājām palīdzību, vai nevajag ”ātros”, un jāsauc policija,” skaidro aculieciniece Dace.

Braukšanas ātrums nebija liels, un trieciens vadītāju netraumēja. No mediķu piedāvātās palīdzības viņš atteicās. Policijai samulsušais šoferis neko daudz nevarēja paskaidrot, tāpat kā Dacei un viņas dzīvesbiedram.

Dīvaini

Ceļojot ar lidmašīnu, bieži nākas samierināties ar raudošiem bērniem. No vienas puses, ir saprotams, ka arī ģimenēm ar bērniem ir kaut kur un kaut kad jālido, tomēr bērnu klātbūtne lidojumu var krietni vien pabojāt. It īpaši tad, ja bērns raud, kliedz vai spārda ar kājām priekšā sēdētāja krēsla atzveltni.

Svarīgākais