Bērns trīs dienas pavada ar mirušiem vecākiem un izglābjas

© Ādolfs Mārtiņš Krauklis/F64

Kaļiņingradā trīs gadus vecs bērns trīs dienas pavadīja ieslodzīts kopā ar mirušiem vecākiem, pēc tam viņš tomēr atrada izeju no dzīvokļa un nonāca kāpņu telpā, ziņo vietējie mediji.

Saskaņā ar informāciju, kas ir izmeklētāju rīcībā, bērna vecāki nebija sazvanāmi kopš 7. maija vakara. 10. maijā bērns atvēra dzīvokļa durvis un devās uz kāpņutelpu, kur viņu atrada citi mājas iedzīvotāji.

Dzīvoklī tika atrasti 27 gadus veca vīrieša un viņa 23 gadus vecas sievietes līķi.

Pārbaudot notikuma vietu, uz ķermeņiem netika atrasti redzami ievainojumi, kas liecinātu par vardarbīgu nāves raksturu. Lai noteiktu precīzus nāves cēloņus, ir nozīmētas tiesu medicīnas ekspertīzes.

Ir zināms, ka ģimene bija labvēlīga.

Bērns pēc notikušā tika nogādāts slimnīcā, kur visu diennakti bija ārstu uzraudzībā, viņa veselībai briesmas nedraud. Tiek risināts jautājums par viņa nodošanu vecmāmiņas aizbildnībā.

Dīvaini

Tagad zinātnieki var pārliecinošāk nekā jebkad agrāk apgalvot, ka dzimums un gaļas ēšanas preferences ir saistītas. Šonedēļ „Nature Scientific Reports” publicētais raksts parāda, ka atšķirības ir gandrīz universālas dažādās kultūrās un ka tās ir būtiski izteiktākas attīstītākās valstīs.

Svarīgākais