VIDEO: vīrietim izdodas glābt bērnu, kas izkritis no 12. stāva

© Ekrānšāviņš no video

Internetā izplatīts video, kurā redzams, ka kurjers no piegādes dienesta Hanojā izglābj meiteni, kura nokrita no 12. stāva. Vīrietis nekavējoties uzrāpās uz pirmā stāva nojumes un noķēra bērnu, ziņo 306tv.ru.

Filmētajos materiālos redzams, kā divus gadus veca meitene pārkāpj pāri daudzstāvu ēkas balkona margām un stāv uz karnīzes. Kaimiņu māju iedzīvotāji, to redzot, sāka saukt pēc palīdzības, taču tas nepalīdzēja - bērns norāvās.

Kļūstot par notiekošā aculiecinieku, kurjers neapjuka: viņš ātri un mierīgi pieņēma pareizo lēmumu. Vīrietis uzkāpa uz pirmā stāva nojumes, izstiepa rokas un noķēra bērnu.

Dīvaini

Daugavā netālu no Ķīpsalas pludmales piektdien, 23. maijā, atrasts cūkas ķermenis bez galvas. Zvērs bija rūpīgi ievīstīts biezā segā, kas cieši apsieta ar lentēm. Nojaušams, ka dzīvnieka nonākšana ūdenī nav nejauša, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais