Nu jau gan dumji,šuj savas drēbes mājās,neviens to taču neaizliedz.Bet runājot paar frizieriem,tiem taū ar klientu ir ļoti tuvs kontakts,un ko,tad mums vajag vēl vairāk saslimušso un mirušso? Tā jau var ākstīties,kamēr pašas ģimenē ,vai rados viss kārtībā!
Ja sevi uzskati par lopu,tad tā tas ir,bet lielākā daļa esam cilvēki ar loģisko domāšanu un nekas nenotiks,ja drusku kaut ko pagaidīs un piecietīs.Bet lops ir un domāšanā arī ir lops!
Komentāri: FOTO: Šuvēja solidarizējas ar frizierēm un šuj drēbes salā
Nu jau gan dumji,šuj savas drēbes mājās,neviens to taču neaizliedz.Bet runājot paar frizieriem,tiem taū ar klientu ir ļoti tuvs kontakts,un ko,tad mums vajag vēl vairāk saslimušso un mirušso? Tā jau var ākstīties,kamēr pašas ģimenē ,vai rados viss kārtībā!
Veikali,frizetavas nav riska grupa,un musu valdiba pret tautu izturas,ka pret lopiem,jo Igaunija visi veikali,frizetavas,restoranu un kino ir vala.
Ja sevi uzskati par lopu,tad tā tas ir,bet lielākā daļa esam cilvēki ar loģisko domāšanu un nekas nenotiks,ja drusku kaut ko pagaidīs un piecietīs.Bet lops ir un domāšanā arī ir lops!
Vai tad šuvējas un drēbnieki nedrīkst strādāt?
Tur jau tā lieta,bet smadzenītes mazas ,neattīstītas un kā zvēri skrien visi barā un auro,pat nesaprot par ko jāauro.
Komentēt