Cēsiniece kādu laiku slēpj no ģimenes lielu bagātību

© Oksana Džadana/F64

Loterijas biļete atnesa 100 000 eiro lielu laimestu tirdzniecības darbiniecei Gitai, kas dzīvo Cēsīs, taču par lielo naudu Gita sākotnēji nevienam neteikusi, informē "latloto.lv".

“Es ikdienā ļoti daudz strādāju, bet tas man bija vaļošanās rīts. Parasti es vīram gatavoju līdzi pusdienas, un nekāda laiskošanās nesanāk. Bet torīt biju mājās viena pati, vēl gultā, kaut ko skatījos internetā un nolēmu nopirkt to biļeti. Mirkli vēlāk šokā skatījos uz tām nullēm un brīnījos,” stāsta Gita.

Pēc tam viņa trīs dienas šo ziņu turējusi pie sevis. “Es nevienam neko neteicu, jo vispirms pati gribēju “sagremot” jauno informāciju. Pateicu tikai tad, kad pati biju noticējusi.”

Pirmie uzzinājuši vīrs un mamma. “Vīrs sākumā neticēja. Bet tad, kad saprata, - tad gan teica, lai cenšos pamainīt savu dzīvi un lai iegūstu mazliet mierīgāku ritmu. Mamma ļoti ļoti nopriecājās un teica, ka es jau sen esot to pelnījusi.” Līdz tēvam gan ziņa vēl nav nonākusi. “Tētis man vienmēr ir teicis, ka nekad nekas nekrīt no gaisa, un ka man vienmēr būs tikai tas, ko esmu nopelnījusi ar savām rokām. Redz, izrādās, ka var būt arī citādi,” tā Gita.

Galvenais, kam viņa laimestu tērēs, ir hipotekārais kredīts. “Tur daudz vēl paliks pāri, bet par pārējo neko vēl skaidri nevaru pateikt. Man dzīvē arī līdz šim viss ir bijis labi, bet tagad ir vienkārši lieliski! Es esmu ļoti pateicīga par to, kas ir, un zinu, ka divreiz šādi [laimesti] nenotiek.”

Jāpiebilst, ka Latvijas iedzīvotāji ik pa laikam dalās ar stāstiem, kā laimējuši loterijās. Piemēram, nesen, spēlējot Simtgades loteriju internetā, kāds 58 gadus vecs pašvaldības iestādes darbinieks no Vidzemes laimējis 100 000 eiro.