O šito pajoliņu arī Jūs pārpublicējāt ?! Visa Venstspils ņirdz. Nariks, sēž uz visiem iespējamiem medikamentiem, ierāva pereborā, uz darbu negribēja iet un tagad kovidnieku tēlo.
Baismīgi.
Tāds pajocīgs izskatās gan...
Austri, cik tev par šo ideālo reklāmu samaksāja? Laikam jau ne maz.
Pēc narkomāna izskatās
Komentāri: Covid-19 pacients par slimības gaitu: Reiboņi, tirpas rokās un kājās, nevarēju vairs nostāvēt
O šito pajoliņu arī Jūs pārpublicējāt ?! Visa Venstspils ņirdz. Nariks, sēž uz visiem iespējamiem medikamentiem, ierāva pereborā, uz darbu negribēja iet un tagad kovidnieku tēlo.
Baismīgi.
Tāds pajocīgs izskatās gan...
Austri, cik tev par šo ideālo reklāmu samaksāja? Laikam jau ne maz.
Pēc narkomāna izskatās
Komentēt