Komentāri: Covid-19 pacients par slimības gaitu: Reiboņi, tirpas rokās un kājās, nevarēju vairs nostāvēt

O šito pajoliņu arī Jūs pārpublicējāt ?! Visa Venstspils ņirdz. Nariks, sēž uz visiem iespējamiem medikamentiem, ierāva pereborā, uz darbu negribēja iet un tagad kovidnieku tēlo.

23.nov 2020 Atbildēt

Tāds pajocīgs izskatās gan...

24.nov 2020 Atbildēt

Austri, cik tev par šo ideālo reklāmu samaksāja? Laikam jau ne maz.

24.nov 2020 Atbildēt

Pēc narkomāna izskatās

26.nov 2020 Atbildēt

Komentēt

atbilde atcelt