Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce savā Twitter kontā pavēstījis atkārtota Covid-19 testa rezultātus.
Ministrs jau iepriekš bija veicis testu, kas izrādījās negatīvs. Tomēr Pūce izvēlējās palikt pašizolācijā, lai neapdraudētu citus.
Vakar ministrs saņēmis atkārtotā testa rezultātus un tie atkal izrādījušies negatīvi.
Pirmo Covid-19 testu Pūce veica 22. oktobrī. Kā ministrs pats sacīja, tad paliks karantīnā vēl nedēļu, ievērojot likumu.
Jau ziņojām, ka Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce bijis saskarsmē ar Covid-19 inficētu personu, tādēļ nonācis karantīnā. To ministrs paziņoja mikroblogošanas vietnē "Twitter".
"Esmu saņēmis ziņu, ka esmu svētdien bijis saskarsmē ar Covid-19 pozitīvu personu. No šī mirkļa atrodos karantīnā, gaidu SPKC norādes par tālāko. Kad nosūtīs, došos uz testu. Savus pienākumus turpinu pildīt attālināti," rakstīja Pūce.