Rīgā asfaltā ielūst auto; šoferis atklāj notikušā detaļas

© Ekrānšāviņš no video/Degpunktā

Pirmdien Rīgā asfalts "aprija" viena uzņēmuma kravas automašīnu, vēstīja raidījums "Degpunktā".

Lai no kāda dzīvokļa Rūdolfa ielā, kur pašlaik notiek remontdarbi, izvestu būvgružus, tika izsaukts privātas firmas kravas auto ar konteineru.

Tehnika ieradās klienta norādītajā laikā un adresē. Kravinieka šoferis nolēma piebraukt tuvāk pie kāpņutelpas durvīm un caur nama vārtrūmi iestūrēja sētā. Nepatīkams pārsteigums gan firmas šoferi, gan klientu sagaidīja vēlāk, kad ar būvgružiem piekrautais konteiners jau bija piekrauts vešanai prom.

Zem aptuveni desmit tonnu smagā auto ielūza asfalts.

“Es neko nesajutu. Mašīna vienkārši sasvērās. Jā, tikai uzsāku braukšanu un ielūzu. Kravu mēs ar rokām iekrāvām citā mašīnā, lai šī mašīna būtu vieglāka,” stāsta kravas automašīnas vadītājs Pāvels.

Nedz vadītājs, nedz citi cilvēki incidentā necieta. Šoferis par notikušo atgadījumu uzreiz paziņoja savam priekšniekam.

Avots

Dīvaini

Veronika Maika ar savu dzīvesbiedru Zoltanu Pinteru no Stafordšīras Lielbritānijā nolēma paveikt labu darbu un sakopt apkārtni. Kā viņi min, tad teritorija pie viņu un kaimiņu mājām bija pilna ar atkritumiem. Cilvēki visbiežāk atkritumus nometa turpat uz zemes, nevis ielika atkritumu konteineros. Pārim tas bija apnicis, viņi pie mājas blakus esošo teritoriju sakopa un Trentas pilsētas dome viņiem par labo darbu uzlika četrciparu lielu naudas sodu, raksta "Daily Star".

Svarīgākais