Iedzīvotāja: Jūtu negatīvu attieksmi pret sevi, jo lietoju sejas aizsargmasku

© Vladislavs Proškins/F64

2.lapa

Ilustratīvs attēls / Kaspars Krafts/F64

Tikmēr cilvēkiem komentāros ir dažādi viedokļi. Kāds raksta, ka maskas nēsāšana viņam netraucē, kāds piebilst, ka smīn par cilvēkiem maskās, vēl kāds norāda, ka maska nepasargā veselu cilvēku no vīrusa.

"Bet visiem ir zināms, ka maska jāvalkā tam, kurš jūtas slims! Vesels cilvēks jau sevi nepasargā, tas ir mānīgs priekšstats, bet tu elpo pats savu "netīro"gaisu. Un, ja jābrauc tikai 10 minūtes, tas nozīmē kādus 2 km, tad bailīgais šo distanci var veikt kājām - ar vai bez maskas!" teikts komentārā.

Tikmēr, kā iepriekš LTV "Rīta panorāmā" pauda premjers Krišjānis Kariņš, viņš neredz iespējas, kā Latvija varētu izvairīties no plašākas sejas masku izmantošanas publiskajā telpā, ko politiķis uzskata par sekmīgu līdzekli cīņā pret Covid-19 izplatību.

Avots

Dīvaini

Pagarināts laiks kosmosā nav gluži nekaitīgs cilvēka ķermenim. Radiācija, izmainīta gravitācija, miega zudums var nopietni ietekmēt astronautu spējas. Daži pat tiek hospitalizēti pēc atgriešanās uz Zemes. Nelielām kļūdām kosmosā var būt postošas ​​sekas, tāpēc ir svarīgi zināt, kā šīs spriedzes var ietekmēt astronauta kognitīvās funkcijas, vēsta “Popular Science”.

Svarīgākais