"Mūs morāli izvaroja"; "Amoralles" modele stāsta par darba aizkulisēm

© Ekrānšāviņš no Instagram

Pamatīgs skandāls izcēlās, kad pagājušajā nedēļā modele Māra Sleja paziņoja, ka pārtrauc sadarbību ar slaveno zīmolu "Amoralle". Tagad vēl viena modele, kas vēlējās palikt anonīma, sūdzas par notiekošo Ineses Ozolas modes zīmolā, vēstīts Ligitas Eglītes, Intas Mengišas materiālā "Māra Sleja iedrošina modeles sākt runāt par "Amoralles" "netīro veļu"" izdevumā "Kas Jauns".

Modeles, kuras nevēlējās publiskot savus vārdus, atklāja, ka galvenais iemesls Slejas konfliktam ar slaveno modes zīmolu ir uzņēmuma vadības attieksme un atlīdzības apmēra lietas, kas neapmierinot arī lielāko daļu pārējo modeļu.

"Modeles pret "Amoralli" sacēlās pēc pēdējās skates, kas notika 1.novembrī Rīgas modes nedēļā. Šajā dienā mūs, rupji sakot, morāli izvaroja - izmantoja līdz pēdējam. Vairums modeļu rēķinājās ar darbu tikai Rīgas modes nedēļas skatē, taču realitātē gandrīz visām bez iepriekšēja brīdinājuma slodze tika palielināta trīskārši," pauda modele, atklājot ka tajā dienā vēl bija viena filmēšana un iepriekš neieplānota modes skate.

Viņa arī neslēpj, ka diemžēl samaksa par modes skati, kur jādemosntrē ne tikai atklātie apģērbi, bet arī savs ķermenis, daļai modeļu nepārsniedz 30 eiro par modes skati.

Savukārt, kad modeles vaicā pēc lielākas samaksas par papildu darbiem, viņas tik apber ar komplimentiem.

Dīvaini

Veronika Maika ar savu dzīvesbiedru Zoltanu Pinteru no Stafordšīras Lielbritānijā nolēma paveikt labu darbu un sakopt apkārtni. Kā viņi min, tad teritorija pie viņu un kaimiņu mājām bija pilna ar atkritumiem. Cilvēki visbiežāk atkritumus nometa turpat uz zemes, nevis ielika atkritumu konteineros. Pārim tas bija apnicis, viņi pie mājas blakus esošo teritoriju sakopa un Trentas pilsētas dome viņiem par labo darbu uzlika četrciparu lielu naudas sodu, raksta "Daily Star".

Svarīgākais